Як отримати рішення суду?

Фото - Як отримати рішення суду?

Після судового засідання виноситься рішення суду. Таке рішення є попереднім, без мотивованої частини. На складання мотивованої частини і остаточного рішення суду відводиться п'ять днів. Після цього, справа передається до канцелярії. Отже, де отримати рішення суду:

  • Після остаточного винесення рішення та здачі суддею справи до канцелярії суду, необхідно прийти в канцелярію;
  • Там отримати рішення суду з мотивованим частиною, підписане суддею і з печаткою суду;
  • На вирішенні повинна також стояти печатка, що воно вступило в законну силу.

Для того щоб отримати рішення суду, необхідно звернутися в канцелярію суду з паспортом. А от, як отримати рішення суду на руки, при знаходженні за кордоном? Тут слід звернутися в консульство або представництво РФ. Після дотримання необхідних процедур, вам видадуть рішення суду.

Слід пам'ятати, що оскаржити рішення можна протягом десяти днів після його винесення. Іноді відбувається затягування винесення остаточного рішення, що може призвести до неможливості подати апеляцію. У таких випадках слід подавати коротку скаргу, відразу після винесення попереднього рішення в залі суду. Це дозволяє подати згодом обґрунтовану апеляцію, грунтуючись на мотивованій рішенні суду.
Як отримати рішення арбітражного суду


На сьогоднішній день існує банк рішень суду в електронній формі, де можна ознайомитися і з текстом вашого рішення. Необхідно знати номер діловодства. Однак іноді необхідно мати на руках рішення суду з усіма печатками та підписами. Тоді слід звернутися в канцелярію арбітражного суду із заявою і отримати оригінал або копію рішення суду на руки. Слід пам'ятати, що 177 стаття АПК РФ зобов'язує суди направляти копії рішення суду всім особам, які брали участь у процесі, поштою. Відправлення здійснюються листом замовний форми з обов'язковим повідомленням про вручення одержувачу. Звертаючись до канцелярії, необхідно, попередньо дізнатися номер справи, узгодити термін візиту з помічником судді. Після цього прийти в узгоджений термін. Також слід чинити і перед тим, як отримати копію рішення суду. При цьому в заяві необхідно вказати причини, з яких копія була отримана раніше. Це може зробити істотний вплив на хід виконавчого провадження. Крім причин, слід вказати і мотивоване обґрунтування необхідності отримання копії рішення суду.

Щоб врахувати всі тонкощі судового провадження, слід звертатися до професійних юристів, що спеціалізуються на тому чи іншому вигляді судової практики. Це дозволяє економити не тільки час, але й грамотно вирішувати всі виникаючі суперечки і розбіжності, а також своєчасно реагувати на винесені рішення суду. Несвоєчасна апеляція може призвести до необхідності подавати зустрічний позов.


» » Як отримати рішення суду?