Як швидко зробити закордонний паспорт?

Фото - Як швидко зробити закордонний паспорт?

Оформлення документів - справа непроста, особливо якщо мова йде про закордонний паспорт. Люди часто замислюються про те, як швидко зробити закордонний паспорт. Також важливий питання про те, де швидко зробити закордонний паспорт.

Відповідно до закону, закордонний паспорт видається протягом 30 днів після того, як ви подали документи до Управління Федеральної Міграційної Служби. Але насправді, терміни видачі закордонного паспорта залежать від того, наскільки завантажена УФМС. Тому процес видачі закордонного паспорта може затягнутися ще на кілька місяців, особливо в літній час.

У дітей молодше 14 років перевірка документів займає меншу кількість часу, відповідно, і термін зменшується до десяти-дванадцяти днів.
Оформлення закордонного паспорта

Щоб оформити закордонний паспорт, вам знадобляться фотографії. Якщо ви хочете зробити закордонний паспорт старого зразка, вам необхідні 2 фотографії в овалі на матовому папері. Якщо ж ви хочете оформити біометричний паспорт, вас сфотографують у відділенні УФМС.

Щоб оформити такий документ, вам необхідно прийти в територіальний відділ УФМС, зайняти чергу там потрібно за кілька годин. Є певні дні та години роботи, але не завжди в цей час можна потрапити на прийом. Що потрібно робити в цьому випадку?

За законом, прискорений процес видачі закордонного паспорта є дійсним лише тоді, коли ви можете довести, що закордонний паспорт вам життєво необхідний (термінова операція, смерть близького родича за кордоном, важка хвороба тощо). У таких ситуаціях закордонний паспорт вам зобов'язані видати протягом трьох днів.

Якщо вам пощастило і ви потрапили на прийом в найближчі терміни, то саме оформлення триватиме приблизно місяць. Якщо паспорт потрібен терміново, зверніться в посередницькі фірми. Вони оформляють документи по закону, і займе це мало часу.

Все-таки, як швидко зробити закордонний паспорт? Вам необхідно підготуватися до того, що ваше бажання швидко отримати закордонний паспорт обійдеться вам недешево, мінімум в 12-15 тисяч рублів. Якщо ви почули менші розцінки, то не варто піддаватися ризику, адже ви можете потрапити на шахраїв. Вам необхідно звертатися тільки в солідну фірму, тому що такий документ дуже важливий.

Інформацію про те, як оформити закордонний паспорт через Інтернет, ви можете отримати тут.


» » Як швидко зробити закордонний паспорт?