Як сплатити держмито за закордонний паспорт?

Фото - Як сплатити держмито за закордонний паспорт?


Труднощі з оплатою виникають, тому що здійснювати її необхідно ще на етапі збору документів. Тому подробиці оплати - де платити, за якими реквізитами, яку суму - доводиться дізнаватися манівцями. Звичайно, про те, як сплатити держмито за закордонний паспорт, можна дізнатися у своєму відділенні УФМС. Але на відвідування цих інстанцій потрібно додатковий час. Тому пропонуємо вам коротку інструкцію, яка допоможе швидко впоратися з даним етапом отримання закордонного паспорта.

  1. Отримуємо реквізити для оплати: в Ощадбанку, у відділенні УФМС, на регіональних сайтах Федеральної міграційної служби. Можна також завантажити квитанції з інтернету. Важливо пам'ятати, що для різних суб'єктів Російської Федерації реквізити оплати держмита теж різні.
  2. Заповнюємо квитанцію, вказавши призначення платежу. Для біометричного паспорта в графі «призначення платежу» вказуємо: «держмито за оформлення закордонного паспорта, що містить електронний носій інформації». Для паспорти старого зразка пишемо: «держмито за оформлення закордонного паспорта». Якщо оформляється паспорт на дитину, то так і пишеться: «держмито за оформлення закордонного паспорта дитині».
  3. Вказуємо суму платежу. Новий паспорт - 2500 р. для дорослого та 1200 р. для дитини. Старий паспорт - відповідно 1000 р. і 300 р.
  4. Обов'язково вказуємо коди ОКТМО, для кожного муніципального освіти - свій код. А для оплати мита за біометричний паспорт вказуємо також і Код Бюджетної класифікації (КБК).
  5. Заповнюємо всі інші графи в квитанції.
  6. Проставляємо дату, ім'я платника і особистий підпис.
  7. Оплачуємо квитанцію в касі Ощадбанку і отримуємо чек і (або) квитанцію з печаткою, які докладаємо до пакету документів для оформлення закордонного паспорта.

Де заплатити держмито на закордонний паспорт крім каси? Можна провести оплату і в терміналі банку або через Інтернет. Однак подібні платежі вимагають письмового запевнення в самому Ощадбанку. Так що краще проводити оплату відразу через касу. Корисну інформацію про процедуру оплати держмита ви знайдете в наших статтях:


» » Як сплатити держмито за закордонний паспорт?