Як вилікувати орви?

Фото - Як вилікувати ГРВІ?

ГРВІ (гостра респіраторно-вірусна інфекція) може мати різні причини виникнення, але будь-яка її різновид неприємна і потребує лікування. Є декілька корисних порад, які допоможуть вилікувати ГРВІ в максимально короткі терміни.
Як вилікувати ГРВІ швидко

Організуйте повний спокій

У той час як ваш організм веде нещадну війну з вірусом, вам потрібно забезпечити йому повний спокій і позбавити від будь-яких навантажень. Для цього відпроситися з роботи на кілька днів, вам напевно підуть назустріч, якщо не хочуть від вас заразитися. Влаштуйтеся зручніше на улюбленому дивані і подивіться хороше кіно, а ще краще поспіть. Саме під час глибокого сну імунні функції організму підвищуються.

Пийте більше рідини

Це може бути вода, соки, компоти. Їх вживання оберігає організм від зневоднення і допомагає підтримувати потрібний баланс вологості. Рідина розм'якшує густу слиз в бронхах і сприяє її швидкому виведенню. Корисний при застуді гарячий чай з малиною, лимоном або медом.

Не бійтеся температури

Підвищення температури тіла - це не що інше, як реакція організму на збудник вірусу. Не варто відразу ж її знижувати, позбавляючи себе природного захисту. Тільки коли температура піднімається занадто високо, вище 38 ° С у дітей і вище 39 ° С у дорослих, доречно застосування жарознижуючих засобів. Дітям рекомендовані засоби з парацетамолом.

Корисною виявиться стаття на цю тему Скільки тримається температура при ГРВІ.

Робіть інгаляції

Прискорити процес одужання допоможуть інгаляції. Гарячий вологий пар відкриває дихальні шляхи і усуває закладеність носа. Для посилення ефекту у воду для інгаляцій додайте кілька крапель ментолу або евкаліпта.

Систематично очищайте носову порожнину

Закладеність носа - один з найбільш неприємних симптомів ГРВІ. Крім інгаляцій для полегшення дихання можна застосовувати засоби, промиваючі ніс, і краплі. Однак ними не варто зловживати. Відмінним препаратом для промивання носа є Аквамаріс, краплі кожен підбирає індивідуально. Популярні Інтерферон, Гриппферон.

Не менш практичний матеріал ви знайдете в статті нашого ресурсу Як одужати швидко.


» » Як вилікувати орви?