Що таке грін карта?

Фото - Що таке грін карта?

Грін-карта - це спеціальне посвідчення особи, яке офіційно підтверджує наявність посвідки на проживання у того, хто проживає в США. Вона надає додаткові права, такі як, наприклад, право працевлаштування на території США нарівні з громадянами цієї країни. Багато жителів інших країн не знають, що таке грін карта. Грін карта сьогодні не виправдовує своєї назви, бо вона випускається не в зеленому кольорі. Однак це не бентежить тих, хто її отримує.

Вперше оформити грін карту можна було в 1940 році. Саме тоді вона з'явилася вперше в США. У ті часи її випускали в білому кольорі. Робилося це для того, щоб нові іммігранти як можна в більшій кількості приїжджали на постійне місце проживання в США. Оскільки новий закон вимагав реєструвати щойно прибулих іноземців, то було прийнято рішення про початок випуску карт, які потім стали називати «зеленими».

Сьогодні отримати грін карту можна в своїй державі, відвідавши посольство США. Необхідно зібрати цілий пакет документів, щоб ви стали повноправним власником такого документа, як грін карта. Москва, у свою чергу, зацікавлена в тому, щоб громадянин Росії оформив саме її, а не громадянство США.
Способи отримання грін карти

Щоб отримати «зелену» карту, можна прийняти участь в так званій лотереї грін карт, яка проводиться раз на кілька років. Другим варіантом отримання грін карти є укладення шлюбу з громадянином США. Також стати володарем такого бонусу, як грін карта в Америку, можна при наявності клопотання від роботодавця із США.

Сьогодні кількість заяв на отримання грін карти в США становить не менше 3 мільйонів в рік. У середньому, задовольнити заявку американське посольство зможе не менш ніж за 5-10 років. Найбільше заяв подається з таких країн, як Китай, Індія і Мексика. Що стосується квоти на країну, то вона не повинна бути більше, ніж 7% від усіх іммігрантів в даній категорії.

Таким чином, грін карта це один з найбільш прийнятних варіантів отримати хороше робоче місце в США, при цьому, не оформляючи громадянства та виду на проживання в цій країні. Приплив іммігрантів допомагає країні впоратися з безробіттям, а слаборозвиненим країнам - працевлаштувати своїх громадян.


» » Що таке грін карта?