Як доїхати до Петергофа?

Фото - Як доїхати до Петергофа?

Здавалося б нероздільні поняття Санкт-Петербург - Петергоф. Як доїхати до нього замислюються багато туристів, які відвідують Пітер. Саме про це ми і поговоримо. Розглянемо різні способи (тобто види транспорту), що дозволяють дістатися до Петергофа.
По воді

Отже, Ваша мета - Петергоф. Як доїхати на метеорі? Від причалу Мідний Вершник і від Ермітажу. Тільки, якщо Ви збираєте в парк, то квиток туди треба буде придбати вже на причалі Петергофа, вартість квитка на метеор не включає в себе відвідування парку.

Петергоф: як доїхати на машині

  1. Виїжджайте на Проспект Сутички і слідуйте по Петергофскому шосе прямо в Петергоф без поворотів куди-небудь. Приблизно через 1,5 кілометра після в'їзду в Петергоф буде парк. Про те, де можна припаркуватися, можна дізнатися по карті.
  2. Другий шлях по КАД. Їдете до розв'язки з Ропшинских шосе, далі з'їжджаєте з КАД на Мар'їно і їдете до Петергофского шосе. На перехресті з Петергофським шосе дотримуйтесь наліво.

Таксі

Існує так зване Петергофское таксі, яке доставить Вас до Петергофа з будь-якого куточка Санкт-Петербурга і його областей. Телефон даної служби: +7 812 428-65-65- +7 812 421-00-00- +7 905 272-65-65.

Крім того, як доїхати до Петергофа, слід подбати і про те, як виїхати звідти, наприклад, зі свята фонтанів, коли громадський транспорт стає вельми важко доступним. Набираєте +7 812 428-65-65 і таксі забере Вас у парку та відвезе в призначене місце.

Маршрутка

У сезон з'являється безліч маршруток, які можуть доставити Вас до Петергофа, варто тільки уточнювати.

А так від Балтійського вокзалу слід маршрутний автобус, який довезе Вас прямо до парку.

Маршрутне таксі №224 ходить від станції метро "Ленінський проспект".

Маршрутка №424 йде від станції метро "Автово".

Електричка

Їдете до Балтійського вокзалу (метро Балтійське), купуєте квиток до нового Петергофа і сідайте на одну з електричок, наступних до Червонофлотська, Калище або Оранеінбаума- вони довезуть Вас до Петергофа. А вже на автобусах з номерами 350, 351, 352, 356 Ви можете дістатися до парку. Зупинка парку буде п'ятою за рахунком, не рахуючи тієї, на якій Ви сіли. Уточнити можна у водія чи пасажирів.


» » Як доїхати до Петергофа?