Як дістатися до Нижнього Новгорода?

Фото - Як дістатися до Нижнього Новгорода?

Нижній Новгород - мальовниче місто, розташоване на місці злиття двох річок - Оки і Волги. Відстань від Москви до цього міста складає близько 400 км. Давайте розберемося, як дістатися до Нижнього Новгорода.
Літаком

Швидше і зручніше за все потрапити в Нижній Новгород на літаку. Велика кількість авіакомпаній здійснює прямі перельоти по даному напрямку, але найбільш часті виробляють:

  • Аерофлот на Airbus А319, Airbus А320- час польоту - 1 год. 15 хв;
  • S7 Airlines на Boeing А319- час польоту - 1 год. 10 хв;
  • ЮТейр на ATR-72- час польоту - 1 год. 30 хв;
  • KLM на Airbus А319- час польоту - 1 ч. 15 хв.

Літаки компанії Аерофлот і KLM вилітають з аеропорту Шереметьєво-D, S7 Airlines - з Домодєдово, Ютейр - з Внуково.

Крім зазначених вище компаній також здійснюють переліт Уральські авіалінії.

Прибуття в Нижній Новгород проводиться в єдиний аеропорт Стригін, який знаходиться в 18 км від центру міста.

Уточнити розклад рейсів можна на сайті tutu.ru.

Як доїхати до аеропортів:

  1. Шереметьєво: з зеленої гілки метро (Замоскворецкая лінія) - зі станції «Білоруська» Аероекспрес або зі станції «Річковий вокзал» автобусом №851- з фіолетовою гілки метро (Тагансько-Краснопресненська лінія) - зі станції «Планерна» автобусом № 817.
  2. Домодєдово: з зеленої гілки метро - зі станції «Павелецька» Аероекспрес або ж зі станції «Домодєдовському» автобусом №308.
  3. Внуково: з синьою гілки метро (Арбатсько-Покровська лінія) - зі станції «Київська» аероекспрессом- з червоної гілки метро (Сокольническая лінія) - зі станції «Південно-Західна» автобусом №611.

Середня вартість авіаквитків від Москви до Нижнього Новгорода - близько 3500 р.

Як дістатися потягом


У напрямку Москва - Нижній Новгород курсує 44 маршруту з мінімальною ціною в районі 650 р. Час в дорозі варіюється від 4 до 7 годин.

Відправлення здійснюються щодня з Ярославського та Курського вокзалів, розташованих на Комсомольській станції червоної гілки метро (Сокольницька лінія) та Курської станції синьої гілки метро відповідно.

Також в певні дні здійснюється переїзд з Білоруського вокзалу, розташованого на Білоруській станції зеленої гілки метро.

Оскільки розклад поїздів може змінюватися, за точною інформацією зверніться на сайт РЖД.

Як дістатися автобусом

Щодня проводиться відправлення зі станції метро Щолківська (синя гілка): Косинська шосе, 54, а також з Курського вокзалу, вул. Верхня Сиромятніческій. Мінімальна ціна квитка - 800 р. Час у дорозі - від 6 до 8,5 годин.

Як доїхати на особистому автомобілі

Виїзд з Москви здійснюється в напрямку міста Володимира по шосе Ентузіастів на трасу М7. Перед Володимиром для економії часу можна проїхати з кільцевою розв'язки направо в напрямку Данилівка та Мічуріне. Після Мічуріне буде розв'язка, де слід знову повернути праворуч і рухатися по М7. В'їзд в Нижній Новгород буде по Московському шосе.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до статті Як доїхати до Нижнього Новгорода.


» » Як дістатися до Нижнього Новгорода?