Що написати про себе?

Фото - Що написати про себе?

Як часто ми чуємо прохання - розкажіть трохи про себе ... Та вже, хто краще знає про нас, як не ми самі! Але от у багатьох з розповіддю про себе великі проблеми. Отже, сьогодні ми розбираємося, що написати про себе в різних документах, інстанціях і ситуаціях.
Резюме

Як правило, на кожному сайті з пошуку роботи, є електронна форма, де ви просто повинні заповнити графи відповідно до ваших документами. Вийде дуже пристойне резюме. Що написати про себе, якщо ви пишете резюме самі? Треба обов'язково дотримати деякі правила. Спочатку чітко напишіть головну інформацію про себе: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження або скільки вам повних років, мета подачі резюме, на яку посаду претендуєте.

Потім треба написати, де ви отримували своє основне освіту, в які роки, в якому ВНЗ. І тільки тоді ви повинні приступити до викладу трудової біографії. Починаєте з того місця, де ви працюєте на даний момент і поступово доходите до свого першого робочого місця. Але ви повинні не тільки написати де і ким ви працювали, але й точно вказати період роботи і коротко викласти свої основні обов'язки.

Після такої розповіді вам залишається додати відомості про додаткову освіту (курси, програми, семінари, тренінги), ваші навички (водіння автомобіля, рівень володіння комп'ютером, перерахуйте програми, в яких ви працюєте, та ін.), А так само ваші якості - товариськість , креативність, імпульсивність, здатність до навчання і багато іншого.

Про що писати не треба


Не треба писати про те, що до справи, тобто до вашої майбутньої посади, не відноситься. Наприклад, що ви добре танцюєте, - це зовсім не те, що можна написати про себе в резюме, претендуючи на посаду секретаря-референта. «Добре готую і уважна до людей» - стане в нагоді на сайті знайомств, а не в резюме. Зверніть увагу, що резюме - це не лист другові, не треба його закінчувати словами «Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю і дуже чекаю відповіді». Просто в кінці документа викладіть контактну інформацію, це телефони, електронні адреси, факс, скайп, аську.

Автобіографія

Коли вже рішення про ваше прийомі на роботу прийнято, то у відділі кадрів при оформленні вас можуть попросити написати автобіографію. Це таке ж резюме, але трохи коротше. Починають його так: «Я, Сидоров Іван Петрович, народився в селі Борисівка Свердловської області, закінчив там же середню школу ...» І дуже коротко без емоцій викладаєте свою життєву історію, з ухилом на трудову діяльність. Напишіть про свої заслуги на колишньому місці роботи. До речі, напишіть, скільки у вас дітей і якого віку, якщо чоловік (дружина), щоб роботодавець міг спланувати деякий нематеріальне ваше стимулювання.

Сайт знайомств

Ще одна ситуація, коли людині треба розповісти про себе - це знайомства. Що написати про себе на сайті, коли ви не бачили свого співрозмовника і майже нічого про нього не знаєте, щоб у нього не пропало бажання з вами спілкуватися. Можна коротко викласти, де ви працюєте і як ви ставитеся до свого заняття - любите чи ні. А ось про цифру зарплати краще не поширюватися, принаймні, в перші місяці спілкування. Ви можете розповісти, куди ви любите їздити у відпустку, як проводите вихідні, які тварини у вас вдома живуть, яку кухню віддаєте перевагу. Так само дуже багато може сказати про людину його заняття крім роботи - хобі. Обов'язково поділіться своїми досягненнями в цьому плані. Якщо ви спілкуєтеся в соціальній мережі Вконтакте, то вам корисно буде почитати статтю "Що написати про себе в контакті дівчині?".

Твіттер

Дуже популярним засобом спілкування останнім часом стає Твіттер. Що написати про себе тут, треба дуже ретельно продумувати, бо кількість символів одного твіти (повідомлення) всього 140 символів. Друга особливість спілкування в Твіттері - загальнодоступність всього написаного вами на своїй стіні, не залежно від того, кому ви пишете свій твіт. Коли ви вирішуєте, що написати прикольного про себе, гарненько все зважте. Пам'ятайте, що про ваші справи можуть дізнатися більше 500 мільйонів користувачів Інтернету, зареєстровані в цій системі.


» » Що написати про себе?