Як правильно спілкуватися з людьми?


Фото - Як правильно спілкуватися з людьми?

Як правильно спілкуватися з людьми? Адже всі різні, до кожного потрібен свій підхід, та й не всім дано бути хорошим співрозмовником. Насправді, існують правила, які допоможуть вам добре спілкуватися з будь-якою людиною, вони підійдуть для формальних і не дуже ситуацій.
Як правильно спілкуватися з людьми:

 1. Будьте ввічливі - хоч це і очевидно, але варто нагадати про це правило. Не переходьте на ти раніше часу, особливо у формальній ситуації, не вживайте жаргон і сленг там де не треба, і вже тим більше не використовуйте лайки. Лаятися можна якщо ви один у своїй квартирі і вам на ногу впав шафа, в цьому випадку практично будь-яка реакція допустима, а коли навколо вас люди, краще стежити за своєю мовою.
 2. Продемонструйте вашому співрозмовнику, що він для вас важливий - звертайтеся до нього по імені (та по батькові, якщо він вищий за статусом або старше), підкреслюйте важливість того, що він говорить, навіть якщо не згодні «Так, це дійсно вагомий аргумент, але зверніть увагу ось на що ... », це значно краще ніж« Що за нісенітниця ?! Слухай мене, я знаю як треба! ». Слухайте, що говорить ваш партнер і будьте до нього уважні, не треба поки ви розмовляєте намагатися зателефонувати комусь ще або перевіряти свою електронну пошту.
 3. Вмійте визнавати свої помилки - валити на інших власні промахи, досить простий спосіб заробити недоброзичливців, а от якщо ви визнаєте свою вину, то покажете себе з кращого боку. Визнати, що він був не правий може далеко не кожна людина, тому в очах інших ви підніметеся на сходинку вище тільки в тому випадку, якщо були завжди праві і знали як краще, а й у разі помилки визнали її.
 4. Будьте доброзичливі - можливо в компанії старих друзів їдкі жарти, глузування і шпильки і доречні, а от з новим знайомим не варто з поспішати з такими речами. Він поки не відчуває себе з вами в безпеці і може вас неправильно зрозуміти, так що жарт, яку ви вважаєте невинної може сильно його зачепити. Тим більше не варто погрожувати. Наприклад можемо розібрати ситуацію з комунальними службами, якщо необхідно викликати сантехніка:
  Сарказм «Не изволите ви нарешті кинути там у себе пити і займатися непотрібними речами і зараз же приїхати, бо мене ось ось затопить ?!»
  Загрози «Так якщо ви зараз же не прийдете мені лагодити труби, я вас засуджу, якого біса я повинен сидіти без води, поки ви там прохолоджуєтеся? !!»
  Правильний варіант «Здрастуйте, у мене прорвало трубу і прямо зараз затоплює підлогу, у скільки може приїхати ваш сантехнік і що я можу зробити до його приїзду?»
 5. Будьте чесні - говорите те, що дійсно маєте на увазі. У багатьох людей хороше чуття, і нещирість вони вловлюють дуже легко. Ви самі не помітите як вас видасть ваше тіло, якщо будете лукавити. Будьте дорослим відповідальною людиною і не брешіть іншим, говорите чесно "я не хочу цього робити" або "мені це не подобається".

» » Як правильно спілкуватися з людьми?