Чим харчуються метелики?

Фото - Чим харчуються метелики?

Метелики - це найдивовижніші комахи. Періоди життя метелика описані в статті: скільки живуть метелики? Ця ж стаття про те, чим харчуються метелики.

У більшості своїй метелики харчуються нектарами квіткових рослин, деякі соком перестиглих плодів, вологою мінеральної глиною або деревним вугіллям, сечею і екскрементами тварин і людей. Є навіть хижі метелика. Деякі метелики зовсім не харчуються через відсутність хоботка, вони витрачають накопичену гусеницею енергію.

До цього ми говорили про метеликів в дикій природі, що ж стосується «домашніх» екзотичних видів, то вони будуть раді солодкого нектару, рецепт приготування читайте нижче. Проте варто спиратися на раціон саме Вашого виду метелика.

Нектар власного приготування: рецепт

2 чайні ложки води (кімнатної температури) перемішуємо з 1/5 цієї ж ложки меду / цукру, можна додати шматочки соковитих фруктів. Годувати метелика треба один раз в день.

Ще можете давати шматочки переспілих або підгнилих фруктів, давайте тільки серединку, так як фрукти часто обробляють хімікатами проти комах. З фруктів підійдуть будь соковиті плоди, але краще ті фрукти, які територіально виростають на батьківщині Вашої метелика.

Тепер Ви знаєте, як відповісти Вашій дитині на питання, чим харчуються метелики і чим годувати Вашого нового вихованця. Нехай він приносить Вам тільки яскраві емоції!


» » Чим харчуються метелики?