Як спіймати зайця?

Фото - Як спіймати зайця?
Дивіться відео

Як спіймати зайця?

Ловля зайців петлею є ефективним і часто практикуються видом полювання. Петлі легко поєднуються з капканами та іншими пристосуваннями для лову тварин. Вони міцні, легкі і надійні.


Поговоримо докладніше про те, як зловити зайця петлею.

Особливості лову зайця на петлю

Зловити тварину таким хитрим способом можна, дотримуючись цієї інструкції.

  1. Для початку слід виготовити петлю. Робиться вона з дроту товщиною до 0,7 мм, яка характеризується міцністю на розрив до 30 кг. Для однієї петлі знадобиться до 1 м. Дроту. На одному її кінці слід зробити колечко в 5 мм діаметром. Його кріплять за допомогою вузла зашморгу. На петлі не повинно бути вузлів - це порушить міцність виробу.
  2. На заячою стежкою до куща або дерева петлю кріплять перпендикулярно землі в 10-15 см від її поверхні. Ідеальний діаметр петлі становить 15-20 см.
  3. Встановивши необхідний діаметр, на дроті роблять спеціальний загин, який фіксує колечко.
  4. Важливо замаскувати сторонній запах вироби. Найлегше це зробити за допомогою ростуть поблизу вічнозелених чагарників.

В петлю заєць повинен потрапити шиєю. Це говорить про те, що пастка встановлена правильно. Щоб під час полювання добре зробити петлю на зайця, необхідно попрактикуватися на місцевості. Для кожного виду зайців необхідно використовувати петлю певного діаметру. На русака необхідний метр дроту, для біляка знадобиться на 20 см менше, а для дрібніших видів ще менше.

Коли і де краще встановлювати петлю на зайця?

Встановлювати петлю на зайця найефективніше взимку. На снігу виразно видно заячі стежки, саме на них і слід монтувати пастку. Також можна спробувати зловити зайця петлею і в іншу пору року. У такому випадку слід встановлювати підвісний капкан на лазах і стежках по чернотропу. Прив'язувати петлю слід до пружної гілці або палиці. При такому кріпленні тварина буде цілим і неушкодженим, а також живим. На жорсткому підставі заєць швидко заплутується.

Щоб швидко зловити зайця петлею, слід вивчити ліс і придивитися до заячим стежках. Найкраще тварина потрапляє в пастку в стрибку. Зайці ніколи не зупиняються перед поваленим деревом і з легкістю його перестрибують. Саме над такою природною перешкодою необхідно закріпити петлю. Зайці бояться сторонніх предметів і незнайомих запахів. Замаскувати сліди мисливця можна за допомогою лижні. Цих слідів тварина не боїться і охоче бігає по них.

Також вам може бути цікава стаття Як приготувати зайця - там знайдеться кілька рецептів приготування смачних страв з заячини.


» » Як спіймати зайця?