Мтс: як підключити мобільний інтернет?

Фото - МТС: як підключити мобільний інтернет?

Сьогодні кожен оператор зв'язку надає опції мобільного інтернету, і більшість абонентів вже користуються ними. Звичайно, це дуже зручно, адже будь-яку цікаву інформацію можна дізнатися в будь-якому місці і в будь-який час. У цій статті розповімо, як підключити мобільний інтернет абонентам МТС.
Можливості мобільного інтернету

Опція "Мобільний інтернет" від МТС - це можливість оперативного виходу в мережу, а також доступ до мобільного ТБ, відправці MMS, відеодзвінки, WAP і т.п. Сьогодні МТС здійснює доступ в мережу за найсучаснішим протоколу 4G, проте даною мережею можуть користуватися тільки власники девайсів з LTE-модулями.

У тому випадку, якщо ваш девайс не підтримує доступ до 4G, ви можете скористатися 3G-мережею, яка також забезпечує якісний і дуже швидкий доступ в Інтернет.

Підключення

Щоб підключити опцію "Мобільний інтернет", клієнт МТС може:

  • набрати USSD-команду * 111 * 18 #, виклик;
  • відправити SMS з текстом 2122 на номер 111;
  • скористатися інтернет-помічником;
  • подзвонити в службу підтримки оператора за номером 0890 (з мобільних номерів МТС) або 8-800-250-0890 (з будь-якого іншого номера);
  • звернутися в найближчий салон оператора.

Для відключення опції абонент може скористатися всіма перерахованими вище способами, тільки USSD-команда в даному випадку буде * 111 * 17 #, а текст SMS - 21220.

Вартість опції

Підключення опції "Мобільний інтернет" безкоштовно, абонентською платою послуга також не обкладається. Вартість 1 Мб переданого або прийнятого мобільного трафіку визначається підключеним тарифний планом або додатковою опцією.

Як вигідніше?

Оператор надає доступ в інтернет за мегабайтам і по пакетах. Так, пакет "БІТ" з абонентською платою 200 рублів на місяць (приблизно 7 рублів на добу) дає можливість клієнту безлімітно користуватися мережею, проте діє квота на обмеження швидкості - щодоби абоненту виділяється 75 Мб трафіку на необмеженої швидкості.

Незважаючи на обмеження швидкості, інтернет "в пакетах" куди вигідніше "помегабайтно" обслуговування. Так, згідно середнім розцінками, вартість 1 Мб без підключеного пакета обходиться клієнтові в 9 рублів, а за умовами опції "БІТ" 1 Мб обійдеться всього в 10 копійок!

Читайте також статті з розділу МТС:


» » Мтс: як підключити мобільний інтернет?