Які вибрати амортизатори?

Фото - Які вибрати амортизатори?

Дивіться відео

Які вибрати амортизатори?

На ринку сьогодні представлена маса марок амортизаторів, а тому, коли приходить час їх заміни, автовласникові дуже складно зробити правильний вибір. У цій статті розповімо про те, які амортизатори краще вибрати.

Як експлуатуєте?

При виборі амортизаторів дуже важливий момент - частота експлуатації авто. Так, якщо на машині ви пересуваєтеся тольк опо вихідним і в рік не накочується більше 5000 км, можна сміливо купувати амортизатори бюджетної серії. Кращі бюджетні амортизатори пропонують сьогодні марки AL-KO і QH.

А от тим, хто експлуатує автомобіль щодня, необхідно вибирати амортизатори більш високого класу з марок SACHS, BOGE, KAYABA або MONROE.

Амортизатори для тюнінга

Амортизатори для тюнінга - це зовсім інший клас, від таких амортизаторів потрібно куди більше, ніж від експлуатованих в стандартному режимі. В даному випадку рекомендуємо придивитися до товарів марок KONI і BILSTEIN. Амортизатори цих фірм - це не тільки велика жорсткість і відмінна надійність, але і можливість гнучкого регулювання параметрів.

Також особливої уваги заслуговує серія Ultra SR фірми Kayaba.

Якщо у вас авто отчесетвенного виробника, зверніться до статті Які амортизатори краще на ВАЗ. Також можете додатково прочитати статтю Амортизатори: які краще.


» » Які вибрати амортизатори?