Як видалити програму з iphone?

Фото - Як видалити програму з iPhone?

Видалення програм з мобільних телефонів iPhone завжди цікавить багатьох! Нова якість зв'язку, додаткову кількість функцій роблять сучасні мобільні телефони криницею не тільки інформації, але і розваг. Про те, як видалити програму з iphone, розповість наша стаття.

Існує величезна кількість способів видалення програми з айфона. Все залежить від того яким способом ви встановлювали програму в айфон. Головне - це тип джерела, з якого була встановлена програма.
Покрокова інструкція видалення програми

Якщо на айфон Ви встановили програму з магазину, назву якого App Store, при цьому неважливо чи була використана синхронізація пристрою з iTunes чи ні, спосіб видалення програми наступний:

 1. Вибрати додаток на екрані iPhone
 2. Пальцем доторкнуться до його іконці
 3. Утримуйте палець протягом 5 секунд. Таким чином, ми чекаємо того, щоб іконки почали «блимати»
 4. Тепер слід натиснути на хрестик для видалення програми
 5. Далі натиснути на кнопку «Home», щоб повернути екран iPhone в початковий стан

Якщо Ви встановили програму з програмної оболонки, назва якої Cydia, яка ставиться на айфон, коли виконався «джейлбрейк» (Jailbreak), то такий додаток стандартним способом видалити складно. Але як видалити програму з айфона в такому випадку?

Хрестик не може з'явитися поруч з іконкою після переходу робочої області екрана в певний режим. Як правило, він носить назву - редагування додатків. Щоб видалити додаток необхідно виконати наступні кроки:

 1. Відкрийте Cydia
 2. Знайдіть через пошук додаток, який Ви встановили
 3. Натисніть кнопку «Modify», яка розташована зверху екрану праворуч
 4. У меню, натисніть на кнопку «Remove». Тільки в цьому випадку програма буде видалена.

Є ще один спосіб дізнатися про те, як видалити програму з iPhone. Цей спосіб для тих, хто вирішив керувати телефоном за допомогою iTunes на комп'ютері. За допомогою iTunes можна видалити програми, які завантажені з програми App Store в iPhone.

 1. Запустіть програму iTunes
 2. Підключіть iPhone. При підключенні необхідно використовувати USB-кабель
 3. Перейдіть у розділ «Пристрої» на вкладку «Програми»
 4. Тепер зніміть галочку в додатку, який Ви хочете видалити
 5. Виконайте синхронізацію. Для цього натисніть кнопку «Синхронізувати», що знаходиться в меню iTunes

Тепер, маючи стільки різноманітних способів, можна легко і просто видалити програму з iPhone. Для цього не потрібно довго думати або просити помічників. Досить просто переглянути покрокові інструкції, визначитися з додатком і все готово.


» » Як видалити програму з iphone?