Як підключити клавіатуру до планшета?

Фото - Як підключити клавіатуру до планшета?
Дивіться відео

Як підключити клавіатуру до планшета?

За допомогою віртуальної клавіатури на планшеті набирати інформацію досить довго. З цієї причини багато власників таких пристроїв шукають альтернативні варіанти. Найоптимальніший з них - підключення зовнішньої клавіатури. Поговоримо про те, як це можна зробити.

Підключення USB-клавіатури

Практично на всіх планшетах присутній роз'єм USB. З його допомогою можна підключити дротову клавіатуру. Для цього необхідно виконати наступне:

  1. Візьміть шнур, що йде від USB-клавіатури, і підключіть його у відповідний роз'єм на планшеті.
  2. На екрані вашого портативного комп'ютера з'явиться повідомлення про те, що система виявила новий пристрій. Клацніть по ньому, щоб воно почало працювати і при необхідності були встановлені драйвери в автоматичному режимі.

Тепер ви можете користуватися провідний клавіатурою на своєму планшеті.

Підключення bluetooth-клавіатури

Також зараз можна придбати до планшетів bluetooth-клавіатуру з micro-USB. Її головна перевага полягає в тому, що вона не передбачає наявність дроти, тому працювати з нею буде набагато комфортніше. Процес її підключення складається з наступних кроків:

  1. Візьміть micro-USB і підключіть його у відповідний роз'єм на своєму планшеті.
  2. Система виведе повідомлення про те, що було підключено нове обладнання, що працює в режимі bluetooth. Вам необхідно буде клікнути по ньому і далі натиснути на кнопку «Налаштувати».
  3. В автоматичному режимі будуть виконані всі необхідні з'єднання і встановлені драйвера. Про їх завершення сповістить відповідне повідомлення, після чого можна буде відразу користуватися зовнішньої клавіатурою.

Також вам можуть бути корисні матеріали з розділу Планшети і такі статті:


» » Як підключити клавіатуру до планшета?