Як підключити другий ресивер?

Фото - Як підключити другий ресивер?
Дивіться відео

Як підключити другий ресивер?


Наявність двох телевізорів в будинку вже давно не рідкість. У той же час кожен хоче дивитися телебачення в цифровій якості. Щоб забезпечити високу якість передачі зображення, потрібен цифровий приймач. А для того щоб дивитися телебачення у високій якості на двох телевізорах, потрібно два різних приймача. У зв'язку з цим в нашій статті ми розглянули, як підключити другий цифровий приймач. Якщо ж у вас є труднощі з підключенням другого телевізора, то для початку прочитайте статтю нашу статтю Як підключити другий телевізор.

Підключення другого приймача Триколор ТВ

  1. Для початку вам потрібно підготувати коаксіальний кабель типу rg-6 необхідної довжини, а також два f-роз'єму. І кабель, і роз'єми ви зможете знайти в комплекті з ресивером (один кабель і чотири роз'єми).
  2. Для того щоб приєднати роз'єми, вам потрібно відступити 15 міліметрів від краю кабелю і зрізати зовнішню ізоляцію. Будьте обережні, тому що ваше завдання не пошкодити оплетку, яка закриває кабель.
  3. Тепер потрібно відвести волокна обплетення, як би натягнувши їх на сам кабель.
  4. Після цього обнажите проводку кабелю і закріпіть f-роз'єм. Те ж саме потрібно зробити з іншим кінцем кабелю. Зверніть увагу, щоб провід кабелю не перевищував довжини більше, ніж на 2 міліметри від роз'єму. Крім того, обплетення не повинна торкатися провідника.
  5. Переходимо до установки супутникового подільника. Приєднувати його потрібно на будь-якому відрізку кабелю, який з'єднує перший приймач з антеною. Кабель потрібно зрізати в будь-якій точці і приєднати роз'єми. На супутниковому дільнику всього є три роз'єми: нижні підключаються відповідно до різних ресиверів, верхній одиночний роз'єм - до супутникової антени. Далі потрібно здійснити пошук каналів.

Пошук каналів для приймачів

  1. Для того щоб здійснити пошук каналів, потрібно включити обидва телевізора і приймача в мережу. Далі користуйтеся спеціальним пультом.
  2. Далі натисніть на кнопку "Меню" і виберіть у вікні "Пошук каналів Триколор ТВ". Натисніть "Ок".
  3. Після завершення пошуку каналів з'явиться повідомлення про те, що знайдені канали можна зберегти. Натисніть "Ок". Бажано, щоб пошук каналів здійснювався на різних телевізорах по черзі.

Заходи безпеки

Перед тим, як приступати до робіт, обов'язково переконайтеся, що все обладнання, яке буде задіяно, відключено від мережі. Вищеописане інструкція дозволяє встановлювати кілька ресиверів, проте слід враховувати, що велике навантаження на супутникову тарілку може призвести до її збою в роботі, тому не рекомендується підключати більше двох ресиверів до однієї супутниковій тарілці. Також при підключенні ресиверів не забудьте зняти з них захисну плівку, так як в процесі роботи ресивери досить сильно нагріваються.

Якщо ви стикаєтеся з проблемою вибору ресивера, то прочитайте корисну статтю на цю тему на нашому сайті Як вибрати ресівер.

Також вам може бути корисна стаття Як підключити ресивер.


» » Як підключити другий ресивер?