Як перевести гроші з мегафона на Теле2?

Фото - Як перевести гроші з мегафона на Теле2?

Абоненти Теле2 можуть поповнювати баланс один одному за допомогою послуги «Мобільний переклад». Про всі нюанси її використання докладно розказано в нашій статті Як з Теле2 на Теле2 перевести гроші. Але не завжди у абонента цієї мережі є друзі і знайомі, які можуть поповнити баланс таким способом, і в такому випадку можна скористатися іншим варіантом: перевести гроші з Мегафона на Теле2. Про те, як це зробити розказано далі.

Як перевести гроші з Мегафона на Теле2

Перед тим як перевести гроші з Мегафона на Теле2, вам необхідно визначитися з відповідним способом:

  • Скористайтеся Інтернетом. Зайдіть на сайт оператора Мегафон. У головному меню виберіть розділ «Мобільний зв'язок». Після чого серед представлених операторів клікніть на ТЕЛЕ 2. Потім перед вами з'явиться форма переказу коштів. Заповніть її поля: номер телефону Мегафон і Теле2, сума поповнення. Обов'язково перевірте введені дані, щоб виключити можливість помилки. Потім на номер телефону Мегафон прийде разовий пароль, його потрібно ввести в форму на сайті, а потім натиснути на кнопку «Завершити платіж».
  • Скористайтеся SMS. З телефону Мегафон відправте повідомлення на короткий номер 94025, де необхідно прописати номер абонента Теле2 і суму переказу. Потім вам прийде SMS, в якому буде написано, що поповнення рахунку вироблено.

Пам'ятайте, що оператор Мегафон теж пропонує своїм абонентам переводити гроші всередині мережі. Робиться це за допомогою декількох способів. Ознайомитися з ним ви можете в нашій статті Як з Мегафона на Мегафон перевести гроші.


» » Як перевести гроші з мегафона на Теле2?