Як і яку зимову гуму вибрати?

Фото - Як і яку зимову гуму вибрати?

Кожен водій по-своєму вирішує питання про те, як підібрати оптимальні шини для свого автомобіля. Детальніше про типи шин ви зможете дізнатися з нашої статті - Як вибрати шини. Важливо пам'ятати, що якщо ви безвідповідально поставитеся до вибору шин, це може стати причиною серйозної аварії. Щоб цього не сталося, завжди орієнтуйтеся на золоті правила покупки зимової гуми.
Золоті правила покупки гуми

  1. Не буває абсолютно універсальних шин! Правильно підібрана зимова гума повинна використовуватися в певних експлуатаційних умовах, і справа не тільки в температурному режимі.
  2. Варто пам'ятати, що які б якісні зимову шину ви не вибрали, вона не дасть можливості зберегти річний стиль взимку. Це означає, що взимку швидкість руху автомобіля повинна бути в середньому на 20% менше, ніж влітку, а дистанція повинна бути в два рази більше.

Крім вище перерахованого існує ряд важливих моментів, якими не можна нехтувати, вибираючи зимові шини.

Ключові моменти при виборі гуми

  1. Вибираємо тільки з дозволеного ряду типорозмірів шин під свої колісні диски.
  2. Віддаємо перевагу посиленою боковині.
  3. Підбираємо гуму з урахуванням погодних умов свого регіону.
  4. Беремо до уваги якість дорожніх покриттів.
  5. Рекомендується вибирати зимові шини з шипами для регіонів з м'якою зимою і без шипів при суворих сніжних зимах.

Далі ми дамо конкретні поради і рекомендації про найвідоміших марках зимової гуми.

Рекомендації по марках зимової гуми

Як вже було зазначено, на вибір шин впливають погодні умови. Тому якщо ви будете кататися по суворим крижаним дорогах, то вам варто зупинити свій вибір на фінській шиповану гуму Nokian. В умовах південного сльотавій м'якої зими, оптимальними будуть шини італійських, французьких чи японських виробників (Pirelli, Michelin, Yokohama). При бажанні заощадити, можна придбати гуму бюджетних марок шин як Dunlop, Hankook або Kumho. Можливо, вона буде трохи швидше зношуватися і кілька поступиться в плані безпеки.


І наостанок, давайте розберемося, чим відрізняється зимова гума від літньої і чому не можна використовувати один комплект шин протягом усього року.

Різниця між зимової та літньої гумою

На перший погляд здається, що головна відмінність зимової гуми від літньої в малюнку протектора. Це, безумовно, має місце бути. І докладніше про типи протектора ви можете дізнатися з нашої статті - Як вибрати зимові шини. Але, так чи інакше, найголовніша відмінність - це особливий хімічний склад, який дозволяє матеріалу не тріскається, що не укріпляти і не втрачати свої якості при низьких температурах. Отже:

  • При температурах вище + 5 ° C слід використовувати літню гуму, так як зимова буквально плавиться на очах і при цьому не гарантує стійкість автомобіля на дорозі. Про те, яка літня гума краще, ви зможете дізнатися в матеріалі - Яка хороша гума;
  • При температурі нижче -5 ° C рекомендується використовувати спеціальний зимовий комплект шин, так як літня гума в таких умовах дерев'яніє;
  • У проміжку між -5 ° C і + 10 ° C оптимально використовувати всесезонні шини.

Щоб правильно вибрати зимову гуму, доведеться витратити деяку кількість свого часу і врахувати всі нюанси! Деякі прислухаються до рекламних пропозицій, інші дізнаються думку продавців, треті читають відгуки в інтернеті, є навіть ті, хто шукає незалежні тести різних авторитетних видань. Ну і звичайно, є власники, для яких головним критерієм є ціна. При цьому хтось вирішить купити найдорожчу зимову гуму, сподіваючись на високу якість, а інший візьме найдешевшу, намагаючись заощадити.

Тому пам'ятайте, правильно вибираючи гуму для своєї машини, ви можете уберегти себе від серйозних проблем. Якщо у вас залишилися ще питання, то ви можете прочитати нашу статтю - Яка зимова гума краще.


» » Як і яку зимову гуму вибрати?