Що подарувати дівчинці?

Фото - Що подарувати дівчинці?

Коли ви обираєте подарунок дівчинці, вам варто врахувати, що подарунок вибирається дитині. І тому він повинен бути яскравим, цікавим і красивим. Також він може бути розвиває, але повинен бути виготовлений з екологічно чистої сировини. Можна щоб подарунок був корисним, але це не зовсім обов'язково. Для дівчинки саме основне, щоб її подарунок був яскравим і цікавим.

 • Питанням що подарувати дівчинці, часто переймаються батьки. Трохи менше родичі та друзі.
 • Батьки можуть ненав'язливо з'ясувати у дівчинки, чого вона бажає, ну а родичі можуть в свою чергу запитати про подарунок у батьків.
 • Рада батькам, дізнавайтеся про бажане дівчинкою подарунку так, щоб вона цього не зрозуміла. Щоб подарунок був для неї і мрією і сюрпризом. А почуття сюрпризу досить важливо, оскільки це безпосередньо впливає на святковий настрій, і відчуття казки.
 • Якщо ж дізнатися чого бажає дитина не вийшло, вся тягар вибору подарунка лягає на ваші плечі. Але ви не хвилюйтеся, нічого складного в цьому немає, тим більше що ми вам допоможемо.

Головним критерієм у виборі подарунка, вважається її вік. Дівчаток умовно можна розділити на такі чотири групи:

 • Маленькі - до трьох років
 • Дошкільнята - від трьох до шести років
 • Молодші школярки - від шести до десяти років
 • Старші школярки - від 10 до 14 років

Розподіл досить умовне, але відмінно розділяє дівчаток по їх особливостям у віці.
Маленькі дівчатка

 • Тільки пізнає цей світ, найпростіший у плані вибору подарунка вік. Головними подарунками, звичайно ж, можна назвати іграшки. Притому дівчаткам 2-3 років, ляльки або м'які іграшки, а дівчаткам близько року - дерев'яні або пластикові іграшки, які можуть видавати якісь звуки, і могли б розвивати дитині моторику рухів або слух.
 • Іграшки повинні бути яскравими і красивими, вони не повинні містити дрібних частинок і деталей. Гарний подарунок це лялька, яка зможе стати дівчинці і дочкою, і подружкою, а якщо лялька буде ще й на весь зріст дитини, то щастю не буде меж.
 • Добре підходять різні розвиваючі ігри, будиночки або нескладні конструктори.
 • Цей вік також примітний тим, що дівчинці можна дарувати різноманітні кофтинки або платтячка, головне щоб вони були яскравого кольору. А влаштувавши примірку подарованого красивого сукні, ви піднімете святковий настрій дитині ще вище.

Дошкільнята


Це особистість, яка формується вже зі своїми уподобаннями та смаками, вони вже не стануть надягати все підряд. У цьому віці діти готуються до школи, і посилено знайомляться зі світом, який їх оточує. Тому чудовими подарунками стануть розвиваючі ігри для дітей постарше, припустимо різні абетки, лото, кубики з цифрами або буквами. Ляльки також ще залишаються в репертуарі. Також тепер до ляльок можна додавати різну лялькові меблі і наряди. Непогано будуть виглядати і конструктори, а також набори для творчості.

Молодші школярки

Діти вже ходять в школу, і часу на ігри у них стало менше. Також вони можуть відвідувати різноманітні секції та гуртки. Тому актуальним буде якийсь корисний подарунок. Наприклад, дитячий набір косметики, енциклопедія з картинками, казки, або розвиваючі ігри для комп'ютера. Який подарунок подарувати дівчинці, яка займається спортом або ходить на гурток? Це може бути м'яч, скакалка, дитяча швейна машинка, який-небудь спортивний інвентар, ковзани, бадмінтон. Також до гарних подарунків можна віднести біжутерію для дітей, всякі заколочки і дрібнички такого роду.

Середній і старший шкільний вік

Це вже можна сказати підлітки. Вони вже вивчають більш складні предмети в школі, беруть участь у соціальному житті, розуміють відмінності між дівчатками і хлопчиками. Іграшка, яка подарована в цьому віці, виглядатиме несерйозно. Так що подарувати дівчинці років 14? Це може бути яскравий мобільний телефон, біжутерія, плеєр, недорогі ювелірні прикраси - колечка, браслети, сережки. Якщо ви хочете подарувати одяг, краще вибирати її з самою дівчинкою. Нехай це не буде сюрпризом, але зате дитина буде задоволений його особистим вибором.

Загальне для подарунків

 • Упаковка повинна бути красивою і яскравою. За невелику окрему оплату, вам без праці упакують його в магазині. Для дівчаток це є важливим параметром. Можна додати на упаковку різні стрічки або бантики.
 • Квіти будуть доречні років з 11. У більш ранньому віці дарувати квіти безглуздо.
 • Головне, вибирайте щось красиве і яскраве, щоб ваша дитина був радісним і щасливим!
 • Сподіваюся, тепер ви знаєте, що можна подарувати дівчинці, і для вас це не створить жодних труднощів.

» » Що подарувати дівчинці?