Що подарувати онукові?

Фото - Що подарувати онукові?

Багато бабусі й дідусі люблять балувати своїх внучат, тому питання про те, що подарувати, наприклад, на Новий Рік, День Народження або Хрестини, постає дуже часто. Давайте розберемося, чим можна здивувати улюбленого онука.
Що подарувати найменшим

Скоріше всього, новонародженим потрібні предмети першої необхідності. Це може бути велика упаковка памперсів (до речі, можна замовити навіть торт з памперсів - ця незвичайна ідея сьогодні користується популярністю), пелюшки, одяг, коляска і т. Д. Також можна дарувати те, що може стати в нагоді через якийсь час, але це краще обговорити з батьками, щоб в результаті не утворився склад речей в дитячій кімнаті.

На Хрестини прийнято дарувати срібну ложечку. При бажанні можна зробити на ній гравіювання.

Дітям постарше

Якщо ж дитина вже має якісь інтереси, то краще всього підтримати його в починаннях. Діти 3-4 років люблять возитися з різними кубиками, конструкторами, роботами, динозаврами і т. Д.

У цьому віці багато дітей починають проявляти свої таланти, тому можна подарувати набір магічних фломастерів, олівців або фарб разом з альбомом або дошкою для малювання, набір для творчості (наприклад, "Гончар").

Також у продажу є велика кількість ігрових наборів (наприклад, набір поліцейського, куди входить іграшковий пістолет, наручники, рація і т.п.).

Звичайно, хлопчики люблять грати з машинками, тому якщо вам ніколи шукати подарунок, купіть машинку з дистанційним пультом управління або звичайну, але яскраву, щоб вона привертала до себе увагу. Аналогами машинок можуть послужити вертольоти. З ними грати навіть цікавіше. Такий подарунок, безумовно, сподобається вашому онукові в будь-якому віці.


Будь-який хлопчисько прийде в невимовний захват від наборів LEGO. Їх можна знайти практично в будь-якому іграшковому магазині.

Школярам

Багато школярів ще продовжують грати, тому вищеперелічені варіанти для багатьох підійдуть.

Отримавши в подарунок бажані ролики, велосипед або самокат, ваш онук назавжди полюбить бабусю / дідуся.

Подарунки підліткам

Більшість підлітків вже точно не відмовляться від грошового подарунка і, скоріше всього, будуть йому раді. З одного боку, це полегшує завдання дарувальнику і дозволяє дитині купити саме те, що він давно хотів, але з іншого боку, це не дуже цікаво. Підлітки будуть раді планшетів, смартфонів або відеоігор, - одним словом, усього, що зараз модно і популярно.

Якщо ж ви хочете зробити більш оригінальний подарунок, сходіть в кіно або на гру в футбол з улюблені онуком, якщо ви давно не проводили разом час. Також можна звернутися в спеціальне агенство у вашому місті, яке влаштовує святкове привітання і проводить незабутні Дні Народження.

Інші ідеї шукайте в розділах нашого сайту:

  • Подарунки для дітей
  • Подарунки

» » Що подарувати онукові?