Що робити якщо кинув хлопець?

Фото - Що робити якщо кинув хлопець?


У нашому житті бувають ситуації, які, часом, нам здаються абсолютно нездоланними. Однак, як показує практика, ця нездоланність лише страшний міф. Проходить деякий час і ми вже живемо далі і продовжуємо радіти хорошим речам. Сьогодні, ми поміркуємо над відносинами підлог, або, так званими, гендерними відносинами. Отже:
Що робити якщо кинув хлопець?

Що робити? Куди йти? З ким поговорити? А кинув він мене насправді або прикидається? Тисяча питань крутиться в нашій голові в ситуації розриву відносин. Це дуже болісний період життя. Особливо, якщо цим відносинами вже чимало років. Часто, люди не замислюються про причини відмови партнера від відносин. Взаємність передбачає обопільність. Що це означає? Це означає, що відносини в парі - це справа двох людей. Обидва несуть відповідальність за розвиток або розрив відносин. Так що насамперед потрібно обов'язково пам'ятати, що ви теж причетні до того, що вас кинули. Як і ваш партнер. Подумайте про свою поведінку. Згадайте, що ви могли робити, щоб партнер прийняв рішення порвати з вами зв'язок. Поговоріть з собою і, нам здається, дещо що проясниться у вашій складній ситуації.

Часто, причиною розриву відносин є неправильне чи викривлене донесення інформації один до одного. Через це може кинути хлопець. Як це працює? Уявімо саму звичайну пару. Один з партнерів намагається щось повідомити іншому. Повідомити щось важливе. Інший партнер не розуміє або не приймає цю інформацію. Людина, яка хотіла щось сказати, відчуває себе пригнічено і не може задовольнити свою потребу в спілкуванні. Також, це часто посилюється мовчанням партнера або ігноруванням. Це дуже серйозний вплив на будь людська істота. Тут сміливо можна говорити про психологічний гвалтування і маніпулюванні. Людина, яка не отримує зворотного зв'язку, який не отримує жодної інформації від партнера, відчуває, що він повний ідіот. А головне, він не може відчути тепла або розуміння від тієї людини, від якого він цього чекає. Він відчуває, що його не люблять. Згадайте про свою поведінку. Бути може причина вашого розриву саме в цьому. Ви надуваєте губи і весь час мовчите. Тоді не дивно, що людина більше не захотів мати з вами справу.

На жаль, ми часто стаємо жертвами чуток. Від цього страждаємо не тільки ми, а й люди навколо нас. Цілком можливо, що ваш чоловік міг почути щось про вашу поведінку і неправильно зрозуміти цю інформацію. Що робити, якщо кинув хлопець через це? У будь-якому випадку потрібно поговорити з молодою людиною і розпитати його про це. Якщо це так, то переконайте його в протилежному. А якщо ви дійсно вели себе так, як описують чутки, тоді чесно зізнайтеся в цьому.

Ось ще одна причина, яка може призвести до розриву відносин. Поговоримо трохи про ідеалізації. Що це таке? У любовних і близьких відносинах, особливо в самому їх початку, ми схильні ідеалізувати партнера. Ми приписуємо йому тільки позитивні характеристики, і не помічаємо його недоліків. Зрештою, чим більше ми з ним спілкуємося, тим більше ми його ідеалізуємо. На період ідеалізації йде велика кількість часу. Після закінчення цього часу ми починаємо спостерігати, що наш партнер чомусь не відповідає нашому придуманому образу. Він і не повинен. Ось у чому суть. Людина не може бути ідеальним, оскільки будь ідеальний об'єкт - це фікція. У вашого партнера є хороші риси, безумовно, але й погані. Через невідповідність образу "ідеального хлопця" і "хлопця реального" виникають проблеми у стосунках. Такий же механізм діє і в зворотному напрямку. Цілком можливо, що ваш партнер створив ідеальний образ вас, який ні на йоту не відповідає дійсності. Що робити, якщо кинув хлопець через цьог? Потрібно навчитися приймати людину такою, якою вона є. Любити його достоїнства і його недоліки. На це потрібен час, однак, якщо ви дійсно дорожите цими відносинами, то ви не пошкодуєте свого часу. Результат вас здивує, ось побачите.


» » Що робити якщо кинув хлопець?