Чому путін краб, медведев джміль, а Ленін гриб?

Фото - Чому Путін краб, Медведєв джміль, а Ленін гриб?
Дивіться відео


Чому Путін краб, Медведєв джміль, а Ленін гриб?

Неможливо обійти стороною здивування користувачів інтернету, чому Путін краб, а Медведєв джміль. Людям не зрозуміло, звідки взявся цей дивний інтернет-сленг. Сторінки інтернету просто рясніють переробленими за допомогою фотошопу фотографіями та анімаціями, пов'язаними з політиками нашої країни і представниками тваринного світу. А ще більше інтернет-користувачів займає те, чому гугл видає "чому Путін краб" або "чому Путін їсть дітей"Практично в перших мемах, коли вони ввели всього лише одне слово" чому ".

Чому Путін краб

Поспішаємо пояснити Вам, що такий, що часто зустрічається, запит пов'язаний з прес-конференцією прем'єр-міністра Володимира Володимировича Путіна, яка відбулася 14 лютого 2008 року. Саме тоді він вимовив фразу: "На посту президента я працював як раб на галерах". А один з журналістів почув її по-своєму: "На посту президента я працював як краб на галерах". Опублікована новина швидко розійшлася по просторах інтернету. А гумористи блогери, побачивши новина, що Путін краб, висловили її у вигляді змінених фотографій і анімацій. Так що ніяке це не схожість у зовнішності, як хтось міг подумати, а всього лише неправильно опублікована новина. Ось чому гугл видає, що Путін краб.

Чому Медведєв джміль

З крабом все зрозуміло. Не ясно залишилося, чому Медведєва називають джмелем. І тут розвиток глобальної мережі інтернету зіграло чималу роль. Мабуть, дуже вже хотілося людям дати президенту Дмитру Анатолійовичу Медведєву яке-небудь прізвисько. А на ловця і звір, як говориться. Пишуть, що в інтерв'ю з однокурсниками Медведєва, вони повідали веселу історію про те, як колись на весіллі друга Дмитро Анатолійович переодягнувся в цигана і від душі заспівав пісню під назвою "Волохатий джміль". По інтернету новина, що Медведєв джміль рознеслася також після опублікованої статті.

Чому Ленін гриб

Розібралися, чому Медведєв джміль, а Путін краб. Розгадаємо ще одну загадку інтернет-сленгу - чому Ленін гриб. Тут все просто. У роки перебудови на телебаченні була передача "П'яте колесо". І в сюжеті від 17 травня 1991 музикант Сергій Курехин і журналіст Сергій Шолохов намагалися довести всім, що Ленін дійсно гриб. Звичайно, це була сатира, але як уміло вони вселяли телеглядачам свій міф! Була приведена цитата з листа Леніна: "Вчора об'ївся грибів, відчував себе дивовижно", говорилося, що "Нінель" (Ленін навпаки) - це французька страва з грибів, порівнювалися зображення броньовика і Леніна із зображенням грибниці і мухомора. А найголовніше, стиль викладу був заплутаним, плутаним, складався з складних наукових формулювань. Такі маніпуляції допомагали створити відчуття правдоподібності.

Цей сюжет показав, наскільки великий вплив ЗМІ та телебачення на людей. Адже після майстерної сатири Курьохіна і Шолохова деякі люди вірили і намагалися знайти інші докази того, що Ленін гриб.


» » Чому путін краб, медведев джміль, а Ленін гриб?