Чому не можна фотографуватися в дзеркалі?

Фото - Чому не можна фотографуватися в дзеркалі?

Тисячі користувачів викладають в соціальні мережі фото, де відображено їх зображення в дзеркалі. Хтось гордо демонструє спортивні досягнення і позитивні зміни своєї фігури, хтось хвалиться новеньким мобільним телефоном. Між тим, існує повір'я, що не можна фотографувати себе в дзеркалі. Звідки воно взялося, і чому небажано запам'ятовувати своє дзеркальне відображення? Поговоримо про це докладніше.
Дзеркала й магія


Довгий час вважалося, що дзеркало являє собою якийсь портал, який відкриває шлях у потойбічний світ. Через дзеркальне відображення з'являлися духи, надприродні істоти і нечиста сила. Вважалося також, що душа померлого може прийти до родичів саме через дзеркало, тому традиційно блискучу поверхню намагалися завішувати покривалом. Цей предмет і сьогодні виступає атрибутом для ворожіння, магії і спілкування з потойбічними «гостями».

Якщо поглянути з наукового боку, дзеркальна поверхня відбиває будь-яка фізична тіло, яке знаходиться навпроти. Між тим, існує думка, згідно з яким в дзеркалі відбивається не тільки людина, але і його душа. Гладка поверхня цього предмета здатна зберігати інформацію про енергетичне поле того, хто регулярно дивиться в дзеркало. Саме тому не рекомендується купувати дзеркало, яке належало іншим людям, особливо якщо в будинку, де воно зберігалося, були нещастя, розбрат, трагедії та інше.

Чому не можна фотографувати себе в дзеркалі?

Небезпека псування

Оскільки вважається, що дзеркало здатне зберігати енергетичну інформацію про будь-яку людину, фотографувати своє відображення не можна. Першою і найголовнішою причиною є те, що на таку фотографію можна легко навести порчу. Запам'ятовуючи свій енергетичний фон через відображення в дзеркалі, ми стаємо мішенню для недоброзичливців, які здатні пробити наше біополе.

Негативна енергія

Є версія про те, що дзеркальна поверхня не тільки вбирає енергію, але й несе свою. Це означає, що, фотографуючи себе в дзеркалі, ми можемо перетягнути негатив з дзеркального «порталу». Хвороби, невдачі, заздрість, злоба - всі ці неприємні речі можуть нашарується на нашу ауру саме через відображення. По суті, ми зустрічаємося з нашим дзеркальним двійником, тому при фотографуванні може статися ефект нашарування однієї енергетичної інформації на іншу.

Емоції з минулого

Ми часто виглядаємо в дзеркало, перебуваючи не тільки в приємному, але й поганому настрої. Наші гості та друзі теж не раз заглядали в наше дзеркало в поганому настрої. Немов магнітофонний плівка, дзеркальна поверхня записує все це в «пам'яті». Як тільки ми робимо фотографію свого відображення, негатив з усією потужністю потрапляє в наше біополе і руйнує його.

Вірити в прикмети чи ні - особиста справа кожного, адже тисячі людей роблять подібні фотографії, і видимих нещасть у них начебто немає. Тим часом, повір'я існували століттями, тому цілком можливо, що частка істини в забобони є.

Можливо, вам будуть цікаві інші статті з нашого сайту про забобони:


» » Чому не можна фотографуватися в дзеркалі?