Як не відбиватися в дзеркалі?

Фото - Як не відбиватися в дзеркалі?

У кожного є своє відображення. Але от коли його немає, це наводить на самі різні думки, і часом ми починаємо вірити в потойбічне життя. Особливо коли згадуємо, що, за переказами, деякі надприродні істоти (наприклад, вампіри) не відображаються в дзеркалах. Якщо ви хочете налякати і здивувати своїх друзів, то зробіть цей простий фокус.
Підготовка містичного дзеркала

Для зникнення вам знадобляться дзеркало і спеціально приготовлений склад, який ми зараз з вами разом приготуємо.

  1. Візьміть соду, погасите її оцтом і додайте в неї трохи води. Гарненько розмішайте.
  2. Додайте туди сіль, цукор і крохмаль. Крохмалю візьміть побільше, ложки на дві. Знову перемішайте і додайте трохи води.
  3. Тепер налийте в цю суміш перекис водню як каталізатора.

Примітка: у пропорціях немає чітких вказівок, робіть все на око, однак не перестарайтеся. Беріть всього в міру, ні багато ні мало.

Приготований склад приберіть в темне місце на 30 хвилин. Через зазначений час дістаньте свою чарівну суміш, вона буде схожа на тісто для оладок. Надіньте рукавички і за допомогою губки нанесіть суміш рівномірно на дзеркало. Потім дайте їй висохнути протягом 10 хвилин. Після цього протріть дзеркало сухою ганчіркою, щоб не залишалося ніяких слідів.

Перевірка трюку

Для того щоб зрозуміти, як не відбиватися в дзеркалі, проробляємо трюк. Є 3 точки, щоб перевірити фокус. Перебуваючи від дзеркала далеко, ви будете відбиватися, якщо підійти ближче (середня точка), то відображення буде чудесним чином зникати. Ну і коли ви будете опинятися на самій ближній точці, тобто безпосередньо біля дзеркала, віддзеркалення знову буде з'являтися. Перевірте ваше чарівне дзеркало і визначте, з якої відстані пропадає відображення.

Розігруємо друзів

Ну а щоб підлаштувати розіграш, вам знадобиться допомога друзів. Головне, щоб вони не проговорилися, що не прокололися і робили все за заздалегідь продуманим планом. Щоб створити містичну обстановку, в якості підготовки можна провести обряд виклику духу або поворожити. Потім можна плавно перевести тему розмови на померлі душі, вампірів та іншу нечисть. Потім можна підвести людину до дзеркала з потрібної точки. Бажано, щоб ваші помічники видавали дивні звуки, щоб розігрується злякався і повірив у те, що відбувається. Радимо не проводити такі розіграші із занадто емоційними, нервовими і вразливими друзями, інакше можна дуже сильно налякати людину аж до самих негативних наслідків.


» » Як не відбиватися в дзеркалі?