Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало?

Фото - Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало?

Споконвіку люди з трепетом ставилися до дзеркал. До цього дня існує велика кількість забобонів, пов'язаних з магічною силою задзеркалля. Так що буде, якщо довго дивитися в дзеркало?
Ох, вже ці забобони

Існує думка: якщо довго дивитися в дзеркало, відбувається занепад сил, слабшає енергетичне поле, що призводить до зниження імунітету і погіршення здоров'я людини. Також забобони диктують наступне:

  • не можна спати, розташувавшись навпроти дзеркала;
  • негативно позначається на людині сила дзеркала через відображення під час прийому їжі;
  • погано впливає дзеркало на сидячого до нього спиною людини;
  • не рекомендується показувати власне відображення в дзеркалі маленькій дитині до трьох років - це може негативно позначитися на його здоров'ї і самопочутті;
  • хворій людині категорично забороняється виглядати в дзеркальну поверхню.

Як правильно користуватися дзеркалом

Так чому ж дивитися довго в дзеркало так небезпечно? Ще в давнину маги і чарівники користувалися дзеркалом, як сполучною ланкою з потойбічним світом. У багатьох російських ворожіннях дзеркало є ключовим предметом, що зв'язує наш світ зі світом магії.

Які маніпуляції варто провести, щоб цей магічний предмет не заподіював шкоди в звичайному житті? Для власних потреб слід завести дзеркало, яке не буде доступно іншим людям. Адже те, що воно накопичує енергетику, доведено багатьма вченими. Нехай цей незвичайний предмет накопичує тільки вашу силу і настрій.

На час хвороб слід припасти інше дзеркальце, яке також не повинно бути загальнодоступним. Оскільки цей таємничий предмет володіє такою магічною силою - не гніватися на своє відображення. Думки і посили повинні бути позитивними, тоді й енергетика, що наповнює задзеркалля, буде такою ж.

З приводу довгого милування перед дзеркалом - людина стомлюється від будь-якого пильної фокусування уваги, тому не варто довго дивитися в дзеркало, щоб не втомлюватися.

В одному забобони і багаторічний досвід людства збігаються: не потрібно дивитися довго в дзеркало, дивлячись у власні очі. Милуйтеся своїм відображенням на здоров'я, дотримуючи міру!


» » Що буде, якщо довго дивитися в дзеркало?