Про що можна поговорити з дівчиною?

Фото - Про що можна поговорити з дівчиною?


Молоді люди в юному віці часто відчувають проблеми у спілкуванні з протилежною статтю. Вони не знають, як зробити перший крок, як дивитися на об'єкт своєї пристрасті, що говорити. А адже дівчата чекають від хлопців рішучості та наполегливості, вони впевнені, що саме чоловіки повинні їх спокушати і завойовувати.

Звичайно, дівчатам добре. Вони сидять і чекають, коли до них підійде симпатичний хлопчик і заговорить з ними. А нещасний хлопчик тим часом стоїть осторонь, і абсолютно не знає, про що можна поговорити з дівчиною.

Взагалі, в цій справі головне почати, а далі вже справа техніки. Якщо у вас вистачило рішучості підійти і заговорити, то половина справи вже зроблена.
Важливі моменти

У спілкуванні з дівчиною важливо зацікавити її, привернути увагу до своєї персони, показати себе з кращого боку, розвеселити її і, звичайно, вміти слухати, адже відомо, що жіноча стать любить поговорити.

Про що говорити не можна

Тем для розмови досить багато, але є кілька таких, які не слід піднімати, якщо ви не впевнені, що саме вони цікавлять вашу дівчину.

  1. Не варто на перших побаченнях заводити розмови на теми політики, релігії, націоналізму. Вони можуть вилитися в запеклу суперечку, в якому ви можете опинитися супротивниками. Завзято доводячи свою точку зору, ви навряд чи спокусите дівчину. Жінки не люблять упертих.
  2. Про що говорити з дівчиною не потрібно, так це про перемоги та невдачі твоєї улюбленої хокейної чи футбольної команди, або про нову комп'ютерну гру. Їй буде нудно, а нудьга не найкращий соратник у справі спокушання. Жінки не люблять нудних.
  3. Про колишніх твоїх любовні пригоди, про минулі дівчатах тощо говорити також не потрібно. Кожній дівчині хочеться відчувати себе єдиною і неповторною, конкурентки, навіть колишні, їй не потрібні. Жінки не люблять бабіїв.

Про що можна говорити

  1. Про що можна поговорити з дівчиною? Поговоріть про дозвілля: театр, кіно, музеї, модні виставки, пікніки, хобі, дискотеки, клуби, ресторани серед цих речей явно знайдуться цікаві вашої співбесідниці. Тут важливо знайти щось, що подобається обом, тоді розмова не треба буде «висмоктувати з пальця», якщо тема цікава обом, то бесіда буде клеїтися без особливих проблем. До речі, кіно або театр це те, про що можна поговорити по телефону з дівчиною, наприклад, обговоривши останню кіноновинку, можна покликати її на прем'єру. Можна обговорити, які кафе їй більше подобаються і покликати її саме туди. Жінки люблять уважних чоловіків.
  2. Мистецтво тема глибока, але якщо ви обоє читаєте, розбираєтеся в живописі або музиці, і можете розповісти щось, що покаже силу вашого інтелекту, то чому б не блиснути знаннями. Жінки люблять розумних чоловіків.
  3. Спорт теж досить ємна тема, особливо якщо ви захоплюєтеся яким або його видом. Жінчині люблять сміливих чоловіків, що катаються на гірських лижах чи сноуборді, стрибають на парашуті, літаючі на парапланах, пірнаючі з аквалангом. Навіть якщо ви просто ходите в спортзал по вівторках і четвергах, то і це згодиться. Цілком можливо, що і ваша дівчина займається фітнесом. Тоді у вас також буде щось спільне.
  4. Обговоріть відносини, друзів знайомих або просто домашніх вихованців. Розкажіть цікаві та веселі випадки з їх і вашого життя. У неї теж напевно знайдеться парочка смішних історій про свої подружок. Жінки люблять веселих.
  5. Глибокі емоційні теми обожнюють всі дівчата. Правда, говорити про них на першому побаченні не варто. Спочатку дівчина повинна перейнятися до вас довірою. Почніть цю тему першим. Розкажіть про свої мрії, про сильні почуття і душевних переживаннях, пережитих колись давно, і вона сама підхопить цю бесіду, відкриваючи вам свою душу. Жінки люблять уважних і чутливих чоловіків.

Цього списку, про що можна поговорити з дівчиною, в принципі, має вистачити на перший час. Надалі по ходу розвитку подій, ви, швидше за все, самі знайдете те спільне, що вас пов'язує, ті теми, які цікаві обом. А може статися так, що ця дівчина так стане вам цікава, що ви вже не станете підбирати теми і слова, вони самі поллються з вашого серця. А якщо такого не станеться, то, можливо, це просто не ваша дівчина, і потрібно просто пошукати іншу. Бажаємо успіху!


» » Про що можна поговорити з дівчиною?