Чи потрібен чоловік?

Фото - Чи потрібен чоловік?Кожна молода дівчина чи зріла жінка задається риторичним питанням - чи потрібен мені чоловік? Чи то це бажання бути схожим на всіх заможних, чи то просто «крик» душі і самотності. Живуть же тисячі жінок без штампа в паспорті, а то й зовсім обмежуються рідкісними зустрічами з коханцем. Як кажуть, ніхто нікому не зобов'язаний і ніхто ні до кого не прив'язаний. Але це тільки тимчасова радість від свободи, потім жіноча психологія і інстинкт законної дружини беруть гору. І, це, на краще! Ну, не дарма ж в глибоку давнину придумали інститут сім'ї, закінчити який і, бажано, з відзнакою, покладається кожному. А жінці це і для здорового материнства потрібно, і для самоствердження необхідно.

Отже, навіщо потрібен чоловік жінці? Думки з цього приводу можуть бути самі різні, але ми розглянемо спочатку світлу сторону шлюбу. По-перше, чоловік - це той самий чоловік, який стає для жінки надійною опорою, головою сім'ї і, правоохоронцем в сімействі. Не випадково ж раніше говорили - «бути заміжня», а це означає, що жінка повинна перебувати ЗА чоловіком, ЗА його міцною спиною і ЗА його статусом керівника.

По-друге, найкраще жінці народжувати дитину, будучи законною дружиною. Це і морально заспокоює, і юридично підстраховує від багатьох проблем, та й у суспільстві до заміжньої жінки ставляться інакше - статус поваги та довіри заслуговує. Саме ЧОЛОВІК, а не просто біологічний батько дитини, буде завжди у відповіді за сімейство і за своє закононародженими чадо. Та й самому повзрослевшему дитині буде в майбутньому приємно заявляти: у мене є справжній тато, а у моєї мами є законний ЧОЛОВІК.

По-третє, не варто лукавити, але кожна дівчина, розмірковуючи: чи потрібен чоловік саме мені, безумовно вирішує - потрібен! Це і статус дівчата підвищує, і родичів стабільністю радує, і забезпечує жінку гармонічної сексуальним життям. Та ще спрадавна пішло - дівчина подорослішала і повинна вийти заміж, а вже про розлучення навіть слово закинути боялися. Таке становище жінки - заміжня жінка- робило її набагато дорослішим, відповідальніше, та й в очах оточуючих підносило «на голову».

Багато жінок отримують справжнє задоволення від носіння обручки, штампа в паспорті і гордого заяви: «Я тепер ДРУЖИНА!»

Ну, а тепер про темну сторону «місяця», тобто про те, вішати жінці на себе табличку «заміжня», або продовжувати і раніше жити вільним безтурботним життям. Чоловік - це постійний контроль, обов'язки подружні, спільний побут і систематичні «притирання». А багато жінок настільки задоволені своїм холостяцьким життям, що відмовлятися від неї не збираються. Ось тут вони мимоволі і замислюються: чи потрібен він мені? Звичайно, жінка сама вирішує - виходити їй заміж або залишатися вільною від шлюбних уз. Але, погодьтеся, що положення ДРУЖИНИ все-таки дає масу переваг і впевненості в завтрашньому дні. Адже поруч із жінкою, і в утиску і в радості, буде її улюблений ЧОЛОВІК - законний і єдиний.


» » Чи потрібен чоловік?