Чи можуть підтікати води?

Фото - Чи можуть підтікати води?

Вагітних жінок досить часто турбує питання - чи можуть підтікати навколоплідні води, і наскільки виділення навколоплідної рідини небезпечно для дитини і самої жінки? Перш ніж відповісти на це питання необхідно розібратися - що таке «навколоплідні води»?
Навколоплідні води

Навколоплідної рідини - це середовище проживання дитини на 9 місяців. Завдяки навколоплодовим водам, дитина здатна пересуватися в області матки і, відповідно, гармонійно розвиватися. Навколоплідної рідини заповнює плодовий міхур поступово в міру розвитку дитини. Ця рідина формується з материнської крові, яка передається безпосередньо через судини плаценти. Середній обсяг навколоплідних вод складає приблизно від 1 до 1,5 літрів рідини, який може зменшитися до наближення пологової діяльності. Але чи можуть підтікати води до настання пологової діяльності? Які причини і небезпека підтікання та передчасного вилиття навколоплідних вод?

Причини виділення навколоплідної рідини

Нормальним терміном вилиття навколоплідних вод вважається 38 тижнів. Излитие відбувається швидко і великим обсягом - близько 0,5 літра за один викид. Також характерно для нормального вилиття вод наявність наростаючих сутичок.

Передчасне відійшли частіше відбувається через запальних процесів матки або піхви. Хвороботворні мікроорганізми здатні стоншується плодову оболонку, тому відбувається підтікання або вилиття навколоплідної рідини раніше покладеного терміну. Ризик раннього вилиття полягає в тому, що малюк не може далі повноцінно розвиватися в материнській утробі. При передчасному розриві обов'язково потрібно викликати швидку допомогу.

Невеликі виділення навколоплідної рідини помітити самостійно досить складно. Але, якщо існує підозра в подтекании вод, можна зробити тест в домашніх умовах на виділення навколоплідної рідини. За відсутності такого тесту необхідно звернутися в жіночу консультацію. Навіть при огляді у гінеколога не завжди можна з точністю визначити наявність виділень навколоплідної рідини, тому гінеколог проводить цитологічне дослідження мазка.

У будь-якому випадку - при найменшій підозрі на виділення навколоплідної рідини слід звернутися за кваліфікованою допомогою медичного персоналу щоб уникнути нанесення шкоди дитині і самій жінці.


» » Чи можуть підтікати води?