Коктейль «коник»

Фото - Коктейль «Коник»
Дивіться відео


Коктейль «Коник»

Відомо, що коктейль Коник придумали в 50-60-і роки 20 століття в Америці, в штаті Луїзіана. А свою назву коктейль отримав за блідо зелений колір. Такий відтінок виходить завдяки м'ятного лікеру Creme de Menthe. Розбіжності та суперечки з приводу приготування коктейлю Коник з'являються через те, що первинний його рецепт не відповідає сьогоднішньому.

За смаком коктейль Коник шалено ніжний за рахунок лікарів і вершків. А також він дозволяє відчути свіжість в алкогольному напої завдяки м'ятний лікер. Кажуть, що спробувавши Коник, можна підстрибнути від блаженства і задоволення. Він вважається діжестівом, тобто подавати коктейль Коник слід після їди. Пити його прийнято із спеціальних келихів для мартіні. Отже, подивимося на склад коктейлю Коник:

 • 20 мл м'ятного лікеру (зелений)
 • 20 мовляв какао лікеру (білий)
 • 20 мл вершків
 • лід

Рецепти приготування коктейлю Коник

 1. Трохи роздробити 4 кубики льоду.
 2. Киньте лід в шейкер.
 3. Потім налийте туди лікер Крем де Менте, лікер Крем де Какао і вершки.
 4. Збийте всі інгредієнти до утворення піни.
 5. Охолодіть келих.
 6. Через стрейнер процідіть отриманий коктейль Коник у келих.

Таким способом готують коктейль Коник у наш час, таким його знають завсідники барів. А первісний рецепт Кузнєчика відрізнявся від нинішнього. Його робили шарами:

 1. У келих для мартіні наливали 20 гр кавового лікеру.
 2. За допомогою коктейльної ложечки наступний шар створювали з м'ятного лікеру.
 3. А останній верхній шар складався з вершків.

Також відомий інший варіант коктейлю зелений коник. За обсягом він менше, а фортеця вище. Його називають Літаючий Коник:

 1. У шейкер кладеться колотий лід.
 2. Туди ж додається 30 мл горілки, 30 мл м'ятного лікеру, 30 мл какао лікеру.
 3. Всі компоненти встряхиваются до утворення піни.
 4. Коктейль літаючий коник переливається в охолоджений заздалегідь шот.

Деякі стверджують, що даний варіант коктейлю Коник слід пити залпом. Інші пишуть, що подавати його треба з соломинками і в келихах більшого об'єму. Внаслідок таких розбіжностей вибирайте спосіб вживання Кузнєчика на свій смак. Але не забувайте, що горілка, додана в коктейль робить напій досить міцним. Прикрашають всі варіації коктейлю Коник зазвичай гілочкою м'яти.

І нарешті хочеться поділитися святковим рецептом приготування коктейлю Коник. Справжні знавці навряд чи оцінять такі маніпуляції з відомим напоєм. Але все ж хтось не може собі відмовити в задоволенні, додавши в класичний коктейль Коник 20 мл динного лікеру Мідорі Мелон.


» » Коктейль «коник»