Коли починає нудити при вагітності?

Фото - Коли починає нудити при вагітності?


Майбутня мама протягом 9 місяців повинна витримати багато труднощів і незручностей, перш ніж на світ з'явиться довгоочікувана дитина. Одна з таких труднощів - це токсикоз, що супроводжується частими нападами нудоти. Щоб заздалегідь себе підготувати до можливого токсикозу, жінки намагаються з'ясувати відповідь на питання про те, коли починає нудити при вагітності.
Терміни токсикозу

Чому взагалі виникає нудота? Це відбувається внаслідок перебудови жіночого організму і реакції на деякі продукти під час вагітності. Причому період токсикозу у жінок відбувається зовсім по-різному. Одні можуть відчувати легке нездужання і невеликий позив до нудоти вранці, інші взагалі беруть лікарняний на період токсикозу і практично не відходять від туалету. Все індивідуально. Є також щасливі жінки, які взагалі не знають, що таке токсикоз, і спокійно народжують вже не першої дитини. Вірно одне: якщо Ви будете чекати токсикоз, він обов'язково настане. А тому, поки Вас нічого не мучить, просто не думайте про погане. Якщо настане токсикоз - будете думати, як з ним боротися, а поки не варто себе накручувати.

Але давайте все ж визначимося, коли починає нудити при вагітності, щоб знати, коли і чого можна очікувати. Перші позиви до нудоти можуть виникнути не раніше, ніж з початку затримки передбачуваної менструації або через 10 днів після запліднення. Це найбільш ранні терміни. В основному токсикоз починає яскраво проявлятися на третій-п'ятий тижні вагітності, коли в силу вступають гормони, що викликають нудоту. Якщо Вас нудить на наступний день після статевого акту, то, можливо, причина - Ваші особисті переживання чи погані продукти харчування.

Токсикоз в нормі виникає на ранніх стадіях вагітності і триває до закінчення першого триместру, до другого триместру він повинен закінчитися. Але є жінки, які страждають від токсикозу довше. Нудота може повернутися на деякий час в третьому триместрі, так званий період пізнього токсикозу.

Як собі допомогти

Можна полегшити свої страждання і уникнути позовів до нудоти за допомогою дотримання простих правил і рекомендацій.

  1. Постарайтеся визначити, після вживання яких продуктів Вас починає нудити. Якщо вдасться це помітити, краще на якийсь час відмовитися від такої їжі.
  2. Впоратися з нудотою допоможе м'ятний чай з лимоном. Багато матусі також радять з'їдати ложечку меду.
  3. Під час токсикозу не вживайте жирну і гостру їжу.
  4. Відмовтеся від дешевого розчинної кави, газованої мінеральної води, лікувальної мінеральної води та покупних соків з коробок. Краще пийте вичавлені за допомогою соковижималки соки (тільки свіжоприготовані), а також чисту просту воду.

Ви дізналися, коли починає нудити при вагітності і як собі допомогти в такій ситуації. У будь-якому випадку, якщо токсикоз настав або настане, цей час потрібно просто перетерпіти. Дайте собі установку на те, що це нормально і тимчасово, дотримуйтесь рекомендацій, і тоді Ви з усім впораєтеся.


» » Коли починає нудити при вагітності?