Які є професії для дівчат?

Фото - Які є професії для дівчат?

Дівчата завжди прагнули і продовжують прагнути знайти рівність з чоловіками. Це відноситься і до ринку праці. Статистика показує, що існує дуже мало професій, в яких забороняється працювати дівчатам, у той час, як існують певні професії, де практично неможливо побачити чоловіків.

За статистикою, у всіх секторах, жінки як і раніше заробляють лише 82 центів на кожен долар, зароблений чоловіками. Але все більше і більше вони займають високооплачувані посади, і скорочують цей розрив. Багато жінок вже навіть не прагнуть довести свою майстерність у всіх сферах, а займають ті позиції, які найбільш підходять жіночої статі.

Отже, які є професії для дівчат? Нижче розглянемо професії, де дівчата зустрічаються набагато частіше, ніж чоловіки.
Секретар

Дана професія поділяється на дві інших - секретар і секретар-референт. Список обов'язків залежить від керівництва і компанії. Секретар-референт - останній крок перед постом особистого асистента керівника. Тут нерідко ненормований робочий графік і безперервна робота з документами - виснажливий і копітка праця.

Менеджер з персоналу


Прообраз тих, кого в СРСР називали кадровиками. Вони ведуть особисті справи, пишуть посадові інструкції, видають пропуску та проводять співбесіди. Такий відділ є майже в кожній поважає себе.

Call-центр оператор

Call-центр оператори приймають телефонні дзвінки, створюють і підтримують базу даних, консультують клієнтів компанії і так далі.

Дизайнер

Як правило, спеціаліст, з художньою освітою. Найбільш затребуваними є дизайнери поліграфії, а також дизайнери інтер'єру, екстер'єру. Менший попит на дизайнерів одягу та взуття.

Медсестра

Працівник з середньою медичною освітою, який діє під керівництвом лікаря, займається обстеженням і діагностикою хворого. Медична сестра, на відміну від лікаря, самостійно виконує тільки готові призначення.

Учитель

Учитель кого-небудь чого-небудь вчить. Раніше вчителя асоціювалися тільки з школами, зараз рамки спеціальності розширені. Вчителі передають нам знання у вузах, на курсах іноземних мов, працюють над нашою фігурою на заняттях з йоги та танців.

Багато факторів можуть пояснити популярність цих професій серед дівчат, у тому числі здатність працювати в багатозадачному режимі, який необхідний для секретарів та офіс-менеджерів, або здатність піклуватися і надавати увагу, яку необхідно для роботи з дітьми та пацієнтами в лікарнях. Ці якості частіше зустрічаються у жінок, ніж у чоловіків.

Яку професію обрати дівчині

У таких професіях, як менеджмент, PR, архітектура, екологія, журналістика, фітнес, дівчата мають рівні шанси для розвитку своїх професійних та особистих якостей.

У будь-якому випадку, вибір професії повинен сприяти кар'єрному росту, але і не заважати особистому житті. Ця тема широко обговорюється, оскільки окрім кар'єри у дівчини є й інші покликання, наприклад, материнство.

Ще які бувають професії для дівчат

Дівчатам дуже підходять професії шоу-бізнесу. Нікому не секрет, що красиві дівчата користуються великим попитом в даній сфері і багато з них досягають колосальних цілей, просто продаючи свій образ і красу.

Але якщо це не ваше - можна спробувати себе в спорті. Багато дівчат добиваються вершин світової слави, займаючись улюбленим спортом і, в той же час, підтримуючи здоровий спосіб життя.

Без сумніву, деякі жіночі професії сексуальніше, ніж інші. Тому, для досягнення хороших фінансових результатів, дівчатам можна скористатися своєю сексуальністю. Питання в тому, яка професія найсексуальніша. Чи є це медсестра або танцівниця або, можливо, стюардеса. Яку професію обрати дівчині? Питання у вашому характері, у вашій самооцінці і світогляду. Вибирайте ту професію, яка більше за душі. Професію, яку ви будете любити. Тоді у вас все вийде.


» » Які є професії для дівчат?