Як встановити мод toomanyitems?

Фото - Як встановити мод Toomanyitems?

Якщо ви новачок в Minecraft або просто ніколи не замислювалися над проблемою, коли під час будівництва будинку або інших споруд постійно відчуваєш брак ресурсів і змушений бігати і збирати їх, то зараз якраз час вирішити цю проблему. Потрібно тільки знати, як встановити мод Toomanyitems.
Для чого потрібен мод Toomanyitems

Цей мод переверне всю вашу віртуальне життя. Для Minecraft він просто необхідний. Too Many Items Mod додає ресурси в інвентар і нескінченні стаки. З його допомогою можна в одиночній грі зберігати і завантажувати до 7 одиниць інвентарю, або покласти непотрібні речі в корзину. Є можливість навіть змінити час доби!

Як встановити мод Toomanyitems Minecraft

  • Перш ніж встановлювати мод, зробіть копіювання файлу minecraft.jar або взагалі всієї папки з грою. Так як для установки модів рано чи пізно знадобиться програмка ModLoader, то її краще теж відразу встановити. ModLoader потрібно використовувати тієї ж версії, що і гра. Приміром, на цьому сайті можна закачати ModLoader для Minecraft 1.3.2.
  • Тепер відкриваємо папку bin. Для Windows 7 її шлях виглядає так: С: Users (Користувачі) папка з заданим вами іменем-AppData-Roaming-minecraft-bin. А для версії Windows XP, «йдемо» по такому шляху C: Documents and Settings-Папка з заданим вами іменем-Application Data-minecraft-bin. Можна також використовувати кнопку «Пуск», куди вводимо «% appdata%» і переходимо до папки bin.
  • Використовуючи архіватори 7zip або winrar, відкриваємо minecraft.jar. Видаляємо там папку "META-INF" (пропускаємо цей пункт, якщо такого файлу немає).
  • Весь вміст з теки mod (а не саму папку) переміщаємо в minecraft.jar, що відкритий у нас в архіваторі.
  • Тепер закриваємо наш minecraft.jar і граємо в своє задоволення.

Також, щоб у грі активувати Toomanyitems, потрібно в «інвентар» натиснути клавішу "O".

Завантажити мод Toomanyitems можна тут.


» » Як встановити мод toomanyitems?