Як зняти сигналізацію?

Фото - Як зняти сигналізацію?

Хочете дізнатися, як зняти (прибрати повністю, а не відключити) сигналізацію з машини своїми руками, тоді читайте інформацію про це. Насправді це простіше простого. Дуже неприємний сам звук сигналізації який розноситься на всю округу. Як йому запобігти?
Поради бувалих водіїв: як зняти сигналізацію

Як же зняти сигналізацію? Поради бувалих водіїв про те, як прибрати сигналізацію, базуються на наступному інформації: необхідно знайти, де встановлений блок сигналізації. Якщо знайшли, то це майже 90% того, що ви вимкніть сигналізацію у вас в кишені. Коли сигналізація включена зазвичай спрацьовує блокування. Блокування зустрічається двох видів. Вбудована і зовнішнє реле блокування. Що таке вбудована сигналізація?

Вбудована сигналізація - це коли з блоку виходять кілька проводів, які відрізняються по ширині від інших проводів. Вони зазвичай синього або чорного кольорів. От саме необхідно взяти в руки два дроти і з'єднати їх між собою.

Що необхідно робити при зовнішній блокуванні? При зовнішній блокуванні краще знайти реле і поставити перемичку між контактами. Контакти можуть бути під номером 30 і 87 або 87а. Якщо реле складно знайти, то можна зробити наступне: керуючий провід блокування з'єднати на масу. Колір проводу залежить від сигнальної системи.

Як зняти сигналізацію з машини

Необхідно відкрити двері ключем, включити запалювання і натиснути на кнопку відповідає за сигналізацію. Вона повинна відключитися. Але, натискати на кнопку потрібно ні один раз, а кілька (можна п'ять разів). Якщо відключити роз'єм від центрального блоку сигналізації, то це допоможе відключити саму сигналізацію. У дуже крайньому випадку необхідно обрізати харчування на блоці сигналізації. Живлення блоку знаходиться під лівою ногою в салоні.


» » Як зняти сигналізацію?