Як скачати музику з радіо?

Фото - Як скачати музику з радіо?

Буває така ситуація, коли почуєш по радіо дуже хорошу пісню, а назви не знаєш чи ні часу шукати. Один з виходів - це записати пісню з радіо, але більшість тут же задаються новим питанням: як скачати музику з радіо?
Програма «Радіоточка Плюс»


Щоб завантажити безкоштовно музику з радіо, не потрібно ніяких знань і різних складних процедур. Все, що треба, - це завантажити програму «Радіоточка Плюс». Дана програма дуже проста в експлуатації: потрібно знайти свою улюблену радіостанцію серед інших і в потрібний момент натиснути кнопку Record. Після запису музики програма запитає вас про те, куди саме зберегти записаний файл. Радіозапис зберігається у форматі mp3. Дана програма зараз займає місце серед найпростіших програм.

Winamp

Також можна скачати музику через відому програму Winamp. У цій програмі стільки плюсів, що їх навіть немає сенсу перераховувати. Вона стала популярна в області радіозаписи саме завдяки відмінній якості, відсутності обмежень на довжину запису і наявності різних форматів запису, серед яких також є mp3. Для того щоб записати трек, нам потрібна сама програма Winamp і плагін Streamripper. Слід виконати коннект потрібного радіоканалу і включити запис. Також даний плагін має великий спектр налаштувань.

Aimp2

Ця програма також користується високою популярністю серед меломанів. Вона відтворює практично всі відомі формати, відтворює радіо, записує з мікрофона, кодує і записує готові аудіофайли на диски, сортує їх. Вона дуже зручна у використанні, проте на відміну від попередньої програми тут немає максимальної тривалості запису. Можливо, для когось це і мінус, проте без нього можна обійтися. Щоб записати музику з радіо, після підключення до радіостанції потрібно клацнути radio cap. Однак перш ніж це зробити, в першу чергу потрібно налаштувати програму під свої уподобання: час очікування, розмір буфера, адреса до пісні, формат запису, автоматичне розбиття на окремі пісні і т. Д.

Screamer Radio

Відмінністю цієї програми є дуже великий спектр радіоканалів, які діляться вже не по країнах, а по континентах. Для запису потрібно вибрати свою станцію і клікнути на запис. Всі файли стандартно зберігаються за адресою C: Users Адміністратор Music Screamer Radio.

Аудіопристрої

Але що робити, коли хочеться скачати музику через радіо, а під руками тільки простий радіоприймач? В даному випадку практично всі сучасні аудиоустройства мають функцію запису аудіо, зазвичай її позначають RES. Тому варто просто пошукати на вашому пульті цю кнопку і включити запис на потрібний вам носій. А якщо ця кнопка відсутня, корисно ще раз переглянути інструкції з аудіопристроем. Другим способом, як скачати музику з радіо, буде просто перехід від аудиоустройств на комп'ютер у форматі AUX. У цьому випадку записати пісню просто, адже на комп'ютері можна включити банальний внутрішній диктофон і записати радіоефір. З'єднувати радіо з комп'ютером можна як через HDMI, так і просто напряму через виходи на аудіокарті.

Більш складний спосіб запису - застосування професійної техніки для аудіозапису. Можна послідовно з'єднати радіоприймач -> аудіокодек-> пристрій запису.

Альтернативний варіант

Також для запису з інтернет-радіо можна використовувати інші способи. Наприклад, можна знайти в Інтернеті свою улюблену радіостанцію і використовувати різні програми для внутрішньої запису звуку прямо з браузера. До таких програм можна віднести Movavi Screen Capture Studio. Програма може проводити різноманітну запис звуку, в тому числі запис прямо з браузера.

Способів, як скачати музику з радіо, є безліч, вибирайте будь-який відповідний. Вам буде нескладно це зробити, так як тепер ви знаєте, як завантажити безкоштовно музику з радіо, яка вам сподобалася.


» » Як скачати музику з радіо?