Як зробити відео для телефону?

Фото - Як зробити відео для телефону?

Часто відеофайли, які з легкістю програються на ПК, не відтворюються на мобільному телефоні. Щоб дивитися відеофайли на ньому, досить переконвертувати їх в той формат, який підтримується вашою моделлю телефону. Це можна дізнатися, вивчивши інструкцію до нього або відвідавши сайт виробника.
Відео для телефону

Перед тим, як зробити відео для телефону необхідно встановити на своєму ПК програму, яка переконвертує його в потрібний формат. Найбільш популярною програмою є Total Video Converter. Вона зручна у використанні і за допомогою неї можна, отримати різні формати.

Після того, як ви знайдете її в Інтернеті і інсталюєте, її потрібно запустити. Коли відкриється головне меню програми, слід натиснути кнопку «Нова задача» та у відкривається меню вибрати пункт «Імпортувати файл». У ньому потрібно вказати відеофайл, який планується надалі переглядати на мобільному телефоні, і натиснути кнопку «Відкрити». Далі слід перейти в нове меню і активувати пункт «Використовувати вбудовані декодер».

Слід знати, що в цій програмі є спеціальна категорія, позначена словом Mobile, з якої потрібно вибрати один із запропонованих форматів. Потім необхідно в головному меню програми виділити назва файлу, натиснути кнопку «Налаштування», вибрати пункт «Зміна розміру» і встановити дозвіл відео, підтримуване дисплеєм мобільного пристрою. Це допоможе знизити навантаження на телефон під час відтворення.

Далі слід вказати співвідношення сторін екрану, рівне 4: 3 і натиснути кнопку «Зберегти». Після чого потрібно буде повернутися в головне меню, натиснути кнопку «Обзор», вибрати каталог, куди буде збережений переконвертувати файл, і натиснути кнопку «Конвертувати».

Через кілька хвилин додаток виконає необхідні операції і у вас буде файл, який можна буде переглядати в телефоні. Тепер ви знаєте, як зробити відео для телефону і зможете насолоджуватися улюбленими файлами.


» » Як зробити відео для телефону?