Як помиритися з дівчиною?

Фото - Як помиритися з дівчиною?

Часто на запитання, як помиритися з коханою дівчиною, нам відповідають: "а не треба сваритися". І люди по-своєму праві, але що користі від цих моралей, якщо це сталося, і ви вже серйозно посварилися. У цій статті я розповім Вам про те, як можна помиритися, а також про те, як миритися ні в якому разі не варто.
Помиритися з дівчиною: дії


Найперше, що потрібно знати, якщо Ви тільки що образили кохану дівчину - не лізьте до неї відразу з вибаченнями, якщо вона сильно роздратована. І Вам, і їй потрібно заспокоїтися для того, щоб в пориві відчаю (у Вашому випадку) і гніву або ще більшої образи (в її випадку) не наговорити один одному багатьох неприємних речей, за які потім буде соромно обом.

Далі слід пам'ятати, що дівчата, як правило, досить горді і норовливі, а тому не чекайте, що відразу ж після вибачень Ваша улюблена кинеться до Вас на шию. Якщо вже завинили по-справжньому - терпіть і вислухайте все, що Ваша ненаглядная скаже з приводу Вас і Вашого вчинку. А от після вибачень і відповідних реплік можна піднести їй який-небудь милий подарунок.

До речі, думаю, Вам не потрібно пояснювати, що вимовляти пробачливих мова треба не поблажливим тоном, а з нотками щирого (пам'ятаєте - щирого, а не награного!) Каяття. І вислухати її відповідь теж необхідно не перебиваючи. Залежно від тяжкості Вашого проступку, мова подруги теж може бути відповідною. Але якщо вона відповідає Вам, то це означає, що Ви їй дійсно небайдужі. Так, можливо доведеться вибачитися ще раз, якщо "накосячілі" серйозно, але сам факт її відповіді говорить багато про що.

Тепер що стосується подарунка. Його наявність строго рекомендується. І це не просто формальність, а показник того, що Ви дійсно прагнете примирення. Не потрібно дорогого прикраси, але хоч квіти купите, які вона любить! Повірте, вона це оцінить. Якщо Ваші стосунки ще не можна назвати сталими, прийміть щира порада: балуйте свою улюблену квітами або подарунками хоч іноді, а не тільки в День її народження і на 8 березня. Тоді, якщо трапиться якась сварка, її наслідки можуть бути не такі жахливі.

Що робити, якщо дівчина мовчить або висловлює байдужість після Вашої спроби примиритися? Звичайно, це не дуже хороший знак (виключаючи той випадок, коли дівчина просто сама по собі дуже спокійна). Але якщо вона Вам дорога (а раз Ви дочитали статтю до цього місця, то безумовно), уживіть ще одну спробу. Тут уже може піти в хід і телефон, і смс - помиритися з дівчиною можна ж і так: не хоче бачити, а ми зателефонуємо або напишемо! Спрацювало - відмінно, призначайте нову зустріч. Ні - залиште її знову в спокої на якийсь час, потім спробуйте знову.

Примирення: що треба знати ще

Тепер ще одне маленьке зауваження: подумайте, чи відповідає тяжкість Вашого вчинку такої реакції з її боку. Якщо вона тиждень не розмовляє з Вами через те, що Ви ввечері вирішили провести час з друзями, яких давно не бачили, замість спільної вечірньої прогулянки, задумайтеся - а що буде далі? Потрібні Вам такі відносини? А от якщо ви її серйозно образили або навіть, не дай Бог, змінили - терпіть. І пам'ятайте: якщо після цього Вас пробачать, то другого разу, швидше за все, не буде.

Медики кажуть: найкраще лікування - профілактика. І вони тисячу разів праві. Шкода тільки, що найчастіше далі медицини це твердження не йде. Але ми ж з Вами - люди розумні і обов'язково візьмемо це на озброєння. Щоб надалі не сваритися, обов'язково говоріть зі своєю подругою про ваші стосунки. Нехай у них не буде місця прихованим образам, невисловленим претензіями. Все це треба промовляти і вирішувати, щоб, якщо сварка все ж станеться, всі ці недомовленості НЕ обрушилися Вам на голову. І помиритися тоді буде набагато простіше, повірте.

Довірчі відносини зберегли безліч пар в усі часи, так давайте візьмемо кращі зразки для наслідування і не будемо повторювати помилок багатьох, які відгороджуються один від одного невидимою стіною з образ, віддаляючись одна від одної все більше і більше. У Ваших силах прямо зараз все виправити. І найголовніше тут - щиро бажати примирення і не повторювати тих же помилок. Як бачите - нічого хитрого, потрібно просто берегти один одного і тоді питання, як помиритися з дівчиною, відпаде сам собою. Любите і цінуєте один одного і будьте щасливі!


» » Як помиритися з дівчиною?