Як відключити перевірку автентичності windows?

Фото - Як відключити перевірку автентичності Windows?

Перевірка достовірності Windows відбувається для того, щоб перевірити, чи не є ваша версія операційної системи піратською копією. Як тільки ви активуєте Windows піратським способом, операційна система стає піратської і в деякий «прекрасний» момент на вашому екрані з'являється небажане, некрасиве сполучення.

Якщо вас цікавить як відключити перевірку автентичності Windows, то однозначної відповіді на це питання немає, оскільки в різних версіях Windows перевірка відбувається по-різному.
Як відключити перевірку автентичності Windows XP


Найпопулярніша програма, яка дозволяє зробити перевірку - «Windows Genuine Advantage (WGA)». Вона автоматично встановлюється при плановому оновленні Windows Update. Таким чином вона може встановитися на будь-якому комп'ютері, на якому включена служба оновлень.

Спочатку розглянемо, як відключити перевірку автентичності Windows ХР. Використовуючи цю версію з активним автопоновлення на комп'ютері обов'язково завантажиться оновлення KB905474, яке в собі містить Windows Genuine Advantage Notification. Можна просто вимкнути автопоновлення на комп'ютері, але тоді ваша система застаріє і почне давати збої.

Звичайно, оновлення можна проводити і в інших режимах, але це призведе до незручностей і втрати часу. Що ж робити, якщо все-таки KB905474 встановилося на комп'ютері?

Розглянемо кілька варіантів:

 1. Видаляємо пакет поновлення
  Заходимо в безпечному режимі в провідник і видаляємо каталог
  C: WINDOWS system32 KB905474
  Після цього видаляємо сам планувальник C: WINDOWS Tasks WGASetup.job
 2. Очищаємо реєстр
  Запускаємо редактор реєстру Win + R і вводимо regedit. Заходимо в каталог і видаляємо HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows NT CurrentVersion Winlogon Notify WgaLogon. Перезавантажуємо комп'ютер і небажане повідомлення зникає.
 3. Блокуємо сайт
  Відкриваємо файл c допомогою блокнота C: WINDOWS system32 drivers etc hosts, потім в кінці дописуємо «127. 0. 0. 1 mpa. one. microsoft. com », потім зберігаємо його.
 4. Використання додатків
  Для прикладу візьмемо WGA Validation 1.9.9.1 Crack. Дана програма дозволить вам не боятися за перевірку справжності і ви сміливо зможете продовжити користуватися "Windows Update" після її установки.

Після виконання цих дій Windows може деактивувати. Що робити, якщо ваш Windows ХР деактивировался?

Якщо у вас таке трапилося, вам потрібно завантажити додаток "WPA-Kill", а потім скопіювати його на флеш пам'ять. Далі видаліть C: // Document and Settings / All Users / Application Data / Windows Genuine Advantage /data.dat і завантажитеся в безпечному режимі. Далі підключіть флеш пам'ять до комп'ютера і запустіть G: / /antiwpa-2.0-winxp-2k3/WPA_Kill.exe. Потім перезавантажте комп'ютер, після цього все буде готово.

Можливі й інші варіанти вирішення цієї проблеми, але більш складні і менш дієві, тому ми їх не будемо розглядати.

Перевірка достовірності Windows 7, відключити

Насправді в цьому випадку все відбувається аналогічно. Спочатку завантажується автопоновлення, тільки вже під назвою KB971033, а далі все в точності як в Windows ХР.

Варіант вирішення проблеми: використовуємо консоль

Відкриваємо Пуск-> Панель управління-> Адміністрування-> служби-> "Захист програмного забезпечення", відкриваємо консоль під правами адміністратора, пишемо slmgr / rilc, і slmgr / rearm. Тепер перезавантажуємося. Запускаємо активатор і заново активуємо Windows, перезавантажуємо ПК і все готово.


» » Як відключити перевірку автентичності windows?