Як завоювати чоловіка близнюки?

Фото - Як завоювати чоловіка Близнюки?


Одного разу ти зустріла чоловіка, який підкорив твоє серце. За знаком зодіаку він - Близнюки. Як завоювати його? Що для цього потрібно зробити? Якщо ти хоч трохи віриш в астрологію, і в те що, люди, що народилися під різними знаками зодіаку, наділені певними якостями, то наша стаття буде для тебе небезкорисною. Отже, сьогодні ми поговоримо про те, як завоювати серце чоловіка Близнюка.
Чоловік Близнюки. Як завоювати його

Чоловіки Близнюки люблять бути в центрі уваги. Такий чоловік - душа компанії, він блищить дотепністю, розповідає цікаві історії. Звичайно, такий чоловік може легко полонити жінку. Але як полонити його? Головне, запам'ятати - Близнюк ненавидить одноманітність і рутину. Тому, якщо ти хочеш підкорити його, то старайся постійно змінюватися, бути непередбачуваною. Чоловік Близнюк віддасть перевагу розумною, товариською, відвертої жінці, ніж замкнутої і пасивної. Якщо ти блеснешь перед ним своїм інтелектом, то він обов'язково зверне на тебе увагу. Він любить дискусії з жінкою на рівних, де кожен може висловити свою думку і відстояти його за допомогою розумних доводів. Чоловік Близнюк ніколи не полюбить дурну, недалеку жінку, з якою не можна обговорити якусь проблему. Якщо ти не володієш блискучим розумом, не зневіряйся! Можеш зайнятися накопиченням нових знань з різних тем, або тим, які його найбільше цікавлять. Цього буде цілком достатньо. Але не варто тиснути своєю ерудицією - Чоловік Близнюк все ж повинен відчувати себе не дурніші тебе. Для Близнюка ідеальна жінка повинна бути хорошим другом, розумним співрозмовником і гарячої коханкою. Якщо ти зможеш поєднати в собі ці три якості, то він буде твій навіки.

В інтимному житті Близнюк не терпить рутини. Хочеш підкорити чоловіка Близнюка в ліжку? Тоді експериментуй! Чи не відкидай його несподівані пропозиції в сексі. Сама прояви ініціативу і винахідливість. Чим більше спонтанності і новизни буде в інтимному житті, тим більше Чоловік Близнюк буде сходити по тобі з розуму.

Пам'ятай, Близнюки дуже волелюбні істоти. Найгірше, що ти можеш зробити - обмежити його свободу. Тоді він поспішить розірвати всі зв'язки з тобою і полетіти, як пташка з клітки. Якщо ти дійсно хочеш завоювати чоловіка Близнюка і встановити з ним тривалі відносини, то не повинно бути навіть натяку на власництва! Ніяких перевірочних дзвінків, вимог відзвітувати, де був, ніякого обмеження волі. Якщо він дійсно довіряє тобі, то сам все розповість. Якщо ні, то твоє завзятість призведе до швидкого розставання. Зрозуміло, що багатьох дівчат не влаштує такий стан речей, але що поробиш, такі вже вони - Близнюки. Тобі доведеться змиритися з його незалежністю, але в цьому є і певний плюс - він і тобі надасть таку ж свободу і не буде дуже жорстко контролювати.

Як завоювати серце чоловіка Близнюка? Розвій в собі деякі якості, які важливі для Близнюка: будь винахідливою, непередбачуваною, з великою фантазією, інтелектуальної, товариською, щирою, безпосередньою, веселою, з почуттям гумору. Близнюки не люблять жінок надто серйозних, що обмежують свободу, наданих, вічно критикують, які не поділяють його захоплень.

Тепер ти знаєш все про чоловіка Близнюка: як завоювати його, як розташувати до себе, як стати жінкою його мрії. Удачі тобі!


» » Як завоювати чоловіка близнюки?