До чого сниться жінка?

Фото - До чого сниться жінка?


Народних тлумачень снів за участю прекрасної статі безліч. Результат сну залежить від віку жінки, кольору її волосся і навіть від того, хто бачив цей сон. До чого сниться жінка найчастіше, до хорошого або до поганого?

До чого сниться жінка чоловікові? У цьому питанні автори сонників на рідкість одностайні - тут має місце сексуальна незадоволеність і, можливо, такий сон передвіщає проблеми з потенцією. Якщо ж жінці сниться інша, в більшості випадків це говорить про те, що наяву вона надмірно ревнива і часто підозрює свою половинку в зраді.

Бачити у сні блондинку - хороший знак. Це означає правильність вашого вибору в справах і успіх. Чорняві жінки чи жіночий колектив, навпаки, віщують склоки і суперечки на порожньому місці. Руді символізують легковажність, мінливість удачі і любові. А ось до чого сниться вагітна жінка? Тут теж непроста тлумачення. Якщо вагітна жінка сниться чоловікові, це означає зміни в сім'ї, і не завжди вони будуть на краще. Якщо ж дівчині приснилася вагітна, це до достатку в родині, хорошому домашньому господарству. Коли жінка уві сні бачить вагітної себе, це означає, що наяву вона трохи боїться заводити дітей і все, що пов'язане з відповідальністю, відлякує її. Але от якщо чоловік уві сні побачить себе в цікавому положенні, це означає, що він виношує грандіозні плани, які незабаром збудуться.

Багато сонники вважають, що жінки сняться до інтриг, і якщо уві сні ви сперечаєтеся з жінкою і їй вдається вас в дискусії перемогти, то наяву при переговорах на роботі ви потерпіть нищівної поразки. До чого сниться жінка, обличчя якої прикрите вуаллю? Цей образ найбільше овіяний легендами, але його романтичність не віщує нічого доброго - для здорової людини така незнайомка віщує важку хворобу, нездоровим ж обіцяє смерть. Втім, якщо вуаль білого кольору, а не чорного, це не прогноз, а лише попередження про небезпеки.

Залишається тільки сподіватися, що всім будуть снитися тільки поцілунки жінки, які передвіщають здоров'я і гроші, і дами в чоловічих костюмах, які вказують на те, що хтось до вас небайдужий.


» » До чого сниться жінка?