Де скачати решебники?

Фото - Де скачати решебники?

Якщо раніше навчаються користувалися допомогою репетиторів і брали індивідуальні заняття для закріплення вивченого матеріалу, то зараз школярам допомогу решебники - методичні книги, що містять готові рішення і відповіді по домашнім завданням.

По суті справи решебники - це відмінна альтернатива репетитора, так як вони не вимагають таких капітальних вкладень, тим більше що їх можна придбати в місцевому книжковому магазині або завантажити з Інтернету. На сайтах можна знайти книги з готовими відповідями як з певного предмету, так і з усіх дисциплін починаючи з 3 по 11 класи.

Інтернет ресурси

Сайтів, де скачати решебники може будь-який користувач, розвелося величезна кількість, тому пропоную розглянути найбільш популярні:

  • Завантажити книги з готовими домашніми завданнями з 3 по 11 клас пропонує сайт alleng.ru. Пройшовши за посиланням alleng.ru/edu/schgdz-2.htm ви зможете вибрати предмет і підручник, який вам необхідний, он-лайн переглянути ви його не зможете, але зате зможете скачати без очікування, реєстрації та смс.
  • На сайті gdzbest.ru можна скачати готові домашні завдання з таких дисциплін як російська мова, німецька мова, англійська мова, математика, геометрія, хімія і фізика, а також корисні програми для навчання.
  • На ресурсі megabotan.ru, ви можете он-лайн переглянути решебники з 3 по 11 класи з різних навчальних дисциплін. Недолік: неможливо скачати книги, так що інтернет сторінку доведеться відвідувати не раз в пошуках відповідей.


» » Де скачати решебники?