Що хорошого почитати?

Фото - Що хорошого почитати?


Щоб не загрузнути в трясовині величезної кількості наштампованих книжок і авторів, книгомани з задоволенням розповідають один одному про самих цікавих і захоплюючих творах сучасності. По-справжньому стоять, звичайно, набагато менше, ніж літературного «ширвжитку», але вибір все одно широкий.

Пропонуємо вашій увазі кілька найбільш обговорюваних і цікавих книг сучасності, які радять прочитати любителі літератури. Отже, що хорошого почитати? Для вас ТОП-5 найбільш обговорюваних книг.

  • Анна Коростельова "Школа в Кармартені". Жанр фентезі. Став класичним (після книг про Гаррі Поттера) сюжет про життя школи чарівництва й чарівництва. Тут навчаються ті, кому щойно стукнуло 16, директора звуть Мерлін, а серед вчителів - чаклуни і чарівники. Головні герої, як завжди, в центрі самих неймовірних пригод. До речі, книга досі не видана. Зате давно підкорила простори інтернету. До речі, написана книга ще до зоряного часу того самого "Гаррі Поттера".
  • Ольга Лукас "Тринадцята редакція". Згідно відкликанням, добре і світле твір про невелику групу активістів, безкорисливо виконуючих чужі бажання. Дії відбуваються в Санкт-Петербурзі в особняку, під назвою «Мертвого господаря будинок» або «Тринадцята редакція». Відшукати його зовсім непросто - воно тільки для обраних. Але, виявляється, навіть у тих, хто працює на благо і даром, є конкуренти: ті, хто за виконання бажань, вимагає душу.
  • Ніл Гейман "ніколи". Ще один шедевр жанру фентезі. Дії розгортаються в підземеллях Лондона. Виявляється, там кипить зовсім інше життя - життя, в якій править бал темна і світла сторона, ангели і демони, монстри і їх підкорювачі. У цьому світі йде постійна боротьба добра зі злом - сама вічна і справедлива війна. Тільки хто ж знав, що у жителів ніколи свої, людські історії?
  • Макс Фрай «Лабіринти Ехо». Хороший гумор упереміш з фантастичним сюжетом. У цієї книги майже немає негативних відгуків. У більшості своїй тому, що читач із задоволенням і довго сміється над деякими частинами твору. Головний герой книги - людина на ім'я Макс. Він випадково потрапив у паралельний світ і став сищиком. Це місце практично стало його другою домівкою: з'явилися і друзі, відмінні колеги, кохання всього життя. Єдиний недолік - боротьба, та не просто зі злочинцями, а з магами і чарівниками.
  • А. Жвалевский і Е.Пастернак «Час завжди хороший». Комедійне твір, написаний для тінейджерів, але з легкістю підкорило серця їхніх батьків. Ще одна відповідь на питання, що хорошого почитати? Сюжет самий нехитрий: подорож у часі. Дівча з 2018 раптом переноситься майже на 40 років назад і опиняється в 1980-му. На її місце переноситься хлопчина з 80-го, якому абсолютно незрозуміло, як і навіщо просиджувати за комп'ютерними іграми в той час, як вулиці - справжня хлоп'ячі життя. А ось дівчинці Олі, у свою чергу, доводиться заново вчитися спілкуванню: виявляється, дружити не по інтернету - це зовсім інша справа. Загалом, обидва герої потрапляють в самі різні веселі пригоди.

Це, звичайно, далеко не все. Адже про всі хороших книгах в одній статті не розкажеш!


» » Що хорошого почитати?