Що збирати рікімару?

Фото - Що збирати Рікімару?

У наш час однієї з найпопулярніших комп'ютерних ігор є DotA Allstars - яскрава представниця стратегій. У новачків дуже часто виникають питання, як правильно управляти тим чи іншим персонажем, щоб не було проколів. Зараз ми поговоримо про Rikimaru - самому прикольному героя зі здатністю до чудесного перманентного інвізе, таких в грі Доту ви більше не знайдете.
Улюбленець новачків

Rikimaru є одним з найулюбленіших героїв як новачків, так і професіоналів, і це не дивно. Завдяки здатності зникати, Рікі отримує унікальну можливість, не тільки виживати у важких ситуаціях, але й раптово атакувати, а також стежити за діями інших героїв. Незважаючи на це, він вважається складним героєм, не всі знають, що збирати рікімару. Новачок, який управляє Рікі відразу ж впадає в очі, він чекає від цього героя більшого, але не отримує і краплі з його можливостей.

Гайд по Рікімару

Рікімару - це спадкоємець сатірского домініону, якого тренували найсильніші воїни своєї раси. Але, сила палаючого легіону наслала на його народ порчу, перетворивши його в безмозких тварюк, блукаючих по лісі. Бажаючи помститися, Рікімару відточив свої бойові вміння. Використовуючи свій невеликий розмір, він рухається непомітно для того, щоб різко вдарити ворога в спину. Також він може використовувати густий туман, стаючи практично невразливим.

Що збирати для Рікімару


Йдучи на лінію, ви повинні купити Деревинки і Базиліо. На лінії необхідно грати дуже обережно, добивати чужих Крип, не лізти на героїв у дальньому бою, а також намагатися тримати запаси здоров'я повними. На лінії першою справою ви повинні купити Ring of Regeneration, цей артефакт допоможе вам відновлювати здоров'я. Ну а тепер ми починаємо збирати Wraith Band в кількості 2 штук. Це додасть вам бонус до спритності, а значить і підвищить ваш шкоди. Тепер ви сильні і можете сміливо нападати на ворожих персонажів. Далі почніть збирати Diffusal - вороги будуть падати один за іншим. При вмілому використанні даного артефакту один його заряд буде дорівнювати одному вбивству вашого опонента. Продовжуємо розвивати ваш атакуючий потенціал - збираємо Butterfly - неймовірно класний для Рікімару артефакт. Це відмінний бонус до швидкості атаки, втратам і спритності, а також додатковий уворот. Наступним артефактом стануть Реберця, які дадуть вам додаткову швидкість атаки, відчутний бонус до броні, що значно підвищить живучість. Ну і останнім артефактом стане Heart of Tarrasque. Тепер ви зможете наносити нереальний шкоди, бити швидше Брюса Лі і, не дивлячись на це, володіти потужним пузом і пристойної мускулатурою.

Тепер ви знаєте, що збирати Рікімару. Спробуйте прямо зараз і переконайтеся, що вашої спритності позаздрить навіть професійний гравець.


» » Що збирати рікімару?