Рибне місце: на що ловити?

Фото - Рибне місце: на що ловити?

Гра "Рибне місце" стала одним з найпопулярніших симуляторів в інтернеті. Вона являє собою дуже близький до реальності процес рибної ловлі. Тут гравцям далеко не так просто спіймати рибку. Закинути вудку і сидіти біля берега недостатньо. У грі відтворені умови проживання тих чи інших риб, різні вудки, вудлища, спінінги, мережі. Для гарного улову необхідно застосовувати спеціальні снасті і вибирати правильну підгодівлю. У підсумку рибний улов розрізняється по вазі, категорії якості спійманих особин, а не тільки за кількістю, як у багатьох інших симуляторах. За кожен улов рибалки отримують бонуси, які дозволяють їм розвиватися далі на терені рибної ловлі, і процес гри стає все більш і більш цікавим.

Багато гравців з інтересу або з потреби намагаються зловити рибу певного виду, для цього вони відвідують локації, в яких вона частіше зустрічається, і вибирають більш відповідні приманки. Які ж поради досвідчених гравців-рибалок, які допомагають зловити необхідну рибу? На що ловити в грі "Рибне місце" різні сорти риб?
Краснопірка

Мешкає в основному в локації "Сосновий гай". Для підгодовування добре використовувати житні сухарі. А як наживку - земляного черв'яка або хліб. Якщо ж ви вже досягли певного рівня, то можете пошукати їх в локаціях "Заповідний затока" і "Медовий берег". Для упіймання великої особини використовуйте личинки ручейника або хлопець зерна.

Белоглазка

Також любить жити в локації "Сосновий гай" і поїдати хліб як наживка.

Бичок-кругляк

Вибрав як місце проживання "Заповідний затока" і відмінно ловиться на гнойового хробака як наживка. Для упіймання можна використовувати вудку, що витримує до 3 кг ваги.

Чоп

Вибрав для себе локацію "Рейн". Для упіймання як наживка підійде хліб.

Довговусий Дунайський піскар

Ця порода риб облюбувала локацію "Стадіон" і охоче ловиться на той же хліб. Вудка, до речі, також може бути використана, якщо витримує вагу до 3 кг

Білоперих піскар

На відміну від свого побратима вибрав локацію "Пескаріний перекат" і як наживка віддає перевагу земляному хробакові. Ловити можна також на вудку, але краще до 2 кг.

Карась


Карась як звичайний, так і срібний, і золотий мешкають потроху в різних локаціях. Звичайний і срібний в якості приманки люблять мух, а золотий воліє хробака. Однак якщо є бажання зловити більш велику особина, то тут вже варто розщедритися на ракове м'ясо або підгодівлю "яблучне пюре".

Щука

Як відомо, щука - хижа риба. Для її піймання слід використовувати п'явок, коників, личинок ручейника, малька, живця. Ну і снасті підбирати відповідні.

Лящ

Невеликі особини мешкають в локації "Сосновий гай" і ловляться на личинку жука. А особин побільше слід шукати в локації "Скелястий затока" і використовувати для лову зелень.

Язь

Ця риба любить жити в таких локаціях, як "Сосновий гай", "Заповідний затока" і "Медовий берег", і на пару з червоноперкою поїдати кращі личинки ручейника або ж хлопець зерна.

Гольян та гірчак

Цих рідкісних риб слід ловити в локації "Заповідний затока". Найкраще вони клюють на звичайного земляного черв'яка. Однак в затриманні цих риб існують і інші хитрощі. А саме, потрібно правильно підібрати снасть - вона повинна бути максимально легкою.

В цілому в цій грі близько 80 видів риб і стільки ж видів снастей і наживок. Ми розповіли про найпопулярніші, піймання яких дозволить швидше вирости від одного рівня до іншого. Також ігровий процес урізноманітнюють різні квести, специфічні щоденні завдання, турніри між гравцями, змагальні таблиці рекордів. Тут можна стати справжнім гуру рибної ловлі. Гра "Рибне місце" не залишить байдужим жодного любителя риболовлі. А особливо сподобається тим, хто не має можливості часто рибалити на природі.

Про інші цікавих комп'ютерних іграх читайте в розділі Комп'ютерні ігри.


» » Рибне місце: на що ловити?