На що ловити на море?

Фото - На що ловити на море?

Риболовля на море відрізняється своєю непередбачуваністю. У товщі морської води живе риба різних порід, тому ніколи не можна передбачити, який здобиччю ви зможете похвалитися, повернувшись з риболовлі. Багато що залежить від того, на що ловити на море, тому що певні породи риб реагують лише на особливий вид наживки.
Як ловити рибу на море?

Для лову риби на море найбільш характерні наживки з м'яса риби і ракоподібних. Найпопулярніші породи риб - ставрида, тріска і скумбрія, на наживку для цих риб клюють і інші мешканці моря. Особливості лову риби різних порід описані в статтях розділу Ловля риби.

На що ловити ставриду?

Ставрида - хижа риба, тому вона добре клює на м'ясо риби. Для лову ставриди підходить практично будь-яке м'ясо риби: шматочки оселедця, патрання мідії, креветки. Ставрида також непогано клює на хробака.

На що ловити тріску?

Тріска добре клює на мідії і мушлі. Однак найбільш поширеною наживкою для лову тріски є черв'як пескожіл. Слід мати на увазі, що пескожіли живуть недовго, тому для кожної рибалки доцільно набирати нових черв'яків. Крім пескожілов для лову тріски годяться морські черв'яки нерєїс. Перевага цієї наживки в тому, що таких хробаків можна легко зловити біля поверхні води.

На що ловити скумбрію?

Скумбрія - одна з найцінніших морських риб. Скумбрія, як правило, не клює на шматочки м'яса, на відміну від багатьох інших порід риб, проте для лову скумбрії добре підходять черв'яки і ракоподібні. Для лову скумбрії буде більш ефективна морська рибалка з берега. Скумбрія - стайная риба, тому рибалці необхідно подбати про місце, де можна буде виявити косяк.

Риболовля в море дуже цікава і користується великою популярністю серед рибалок. Про те, на що ловити рибу в інших водоймах, ви зможете дізнатися зі статті На що ловити рибу.


» » На що ловити на море?