Як стати чарівником?

Фото - Як стати чарівником?

Чари - це світ казки, де живуть феї, чарівники, говорять тварини і гноми. Напевно, вам знайомі казки, де феї перетворюють тварин в людей і навпаки, де чаклуни можуть керувати погодою, де існують магічні предмети, такі як чарівна паличка, килим-літак, шапка-невидимка і чарівне дзеркало. Багато хто вже виросли, але досі вірять в чари. Вірять у диво, в те, що за помахом чарівної палички все може змінитися. Чи є місце чарівництву в реальному житті? Якщо так, то як стати чарівником?

У поняття чарівництва кожен вкладає своє значення. Хтось хоче перетворювати камінь в золото (алхімія), інші мріють про здатність зцілювати хвороби або вміти літати. Чого хочете саме ви?

Ви, звичайно, можете стати фокусником - у продажу є велика кількість книг по цій темі. Зовні фокуси дуже схожі на магію, але це лише спритність рук. Ви також можете знайти вчителя-мага або піти в школу магії, але в більшості випадку це просто обдурювання і навряд чи ви зможете стати магом. Але якщо ви знаєте людину, яка дійсно володіє магічними здібностями, то вам сильно пощастило. Попросіть його взяти вас в учні, тоді він поступово розповість вам, як навчитися чаклувати і управляти своєю новою силою. Якщо ви дійсно хочете навчитися керувати своєю долею, не женіться за зовнішньою атрибутикою чарівника - мантія, посох або чарівна паличка або кришталеву кулю навряд чи допоможуть вам навчитися чаклувати. Як стати чарівником по-справжньому, читайте далі.
Як стати чарівником в реальному житті

Наука відкидає чарівництво і чародійство, вважаючи їх псевдонаукою, в той час як життя надає нам немало доказів зворотного.

Хто такі чарівники? Ті, хто може керувати природою, обставинами, іншими людьми. Чарівники і чарівниці зазвичай добрі, на відміну від чаклунів і відьом. Напевно, з кожним з вас в житті траплялося щось незвичайне, що не можна пояснити розумним способом. Це і є чари! У кожному з нас закладені магічні здібності від природи. Ми просто не помічаємо їх і не хочемо розвивати.

Наприклад, всім відомі такі феномени, як ясновидіння, телекінез, паранормальні явища, привороти і одвороти, вроки, прокляття і т.д. Цей список можна продовжувати ще довго. Наука не в змозі пояснити ці загадкові явища, але тим не менш, вони реально існують.

Як стати чарівником по-справжньому


Управління тілом. Ми всі приходимо у світ, володіючи деяким набором магічних здібностей. Часто вони проявляються в стресових ситуаціях, коли приховані можливості активуються. Наприклад, тікаючи від скаженого собаки, людина може розвинути воістину фантастичну швидкість, хоча в реальному житті не відрізняється особливими фізичними здібностями. Завдання починаючого чарівника - зуміти використати ці здібності за власним бажанням. Що для цього робити? Треба відчувати своє тіло і вміти ним керувати. Навчіться техніці релаксації, слухайте своє тіло. Якщо ви навчитеся розуміти сигнали тіла, то позбавитеся від багатьох хвороб і уникнете поява нових. Ось це воістину чудо! Релаксації, медитації та управління тілом вчить така духовна практика як йога.

Інтуїція. Інший приклад чарівництва в реальному житті - передбачення або передчуття. Наприклад, деякі люди, у яких добре розвинена інтуїція, можуть отримувати знання, які попереджають їх про якийсь нещастя: вони раптом відмовляються летіти на цьому літаку або їхати на поїзді. Потім з'ясовується, що літак розбився, а потяг потрапив в аварію. Головне - не дати розуму заглушити голос інтуїції, а в сучасному світі це відбувається постійно. Деякі вчені вважають, що розум - це досвід, накопичений протягом нашого життя, а інтуїція - це досвід усіх попередніх поколінь. Інші вважають, що інтуїція - це наш зв'язок з космічним розумом, який завжди підкаже правильне рішення, треба тільки вміти його слухати. Що б насправді не стояло за поняттям "інтуїція", в будь-якому випадку - це справжня магія. Ви напевно стикалися з проявом інтуїції в житті - наприклад, коли здавали тест, що не підготувавшись, ставили відповіді навмання. Якщо всі або більша частина відповідей були правильні, то ваша інтуїція розвинена добре, якщо ні, то необхідна практика. Можливо, ви занадто раціональні. У будь-якому випадку, кожен може розвинути інтуїцію в більшій чи меншій мірі.

Думки матеріальні. Як це не парадоксально, ми дуже багато можемо добитися силою думки. Кажуть, що якщо дуже сильно чогось бажати, то це неодмінно збудеться. Також кажуть інше: бійся своїх бажань, вони можуть збутися. Зазвичай матеріалізуються ті думки, які пов'язані з сильними емоціями. Наприклад, страх. Якщо ви дуже сильно чогось боїтеся, наприклад, застрягти в ліфті, то рано чи пізно ви в ньому застрягнете. І будете в цьому винні тільки ви, тому що своїми постійними думками про щось ви притягує цю подію, як би підживлюєте його своєю енергією. Намагайтеся мислити позитивно. Не бажайте іншим зла, бо це зло повернеться вам же. 

Виконання бажань. Також за допомогою думок можна прискорити виконання ваших бажань. Все буде збуватися як за помахом чарівної палички. Задайте конкретну мету і візуалізують її виконання якомога частіше. Наприклад, ви хочете, щоб у вас був червоний Мерседес. Уявляйте з боку, як ви їдете в цій машині, яку радість і задоволення ви при цьому відчуваєте. Уявляйте ситуацію у всіх подробицях. Ви самі запрограмуєте себе на досягнення мети!

Отже, ваші перші кроки зроблено! Пам'ятайте, щоб стати чарівником, треба вірити в себе і свої здібності, і у вас все вийде!


» » Як стати чарівником?