Як навчитися малювати очі?

Фото - Як навчитися малювати очі?
Дивіться відео

Як навчитися малювати очі?


Очі - це дзеркало душі. Кожному художнику, як початківцю, так і іменитому, потрібно вміти малювати очі, адже без цього неможливо намалювати виразний портрет. Сьогодні ми поговоримо про те, як навчитися малювати очі.

Для початку потрібно зрозуміти анатомію очі: в основі очі лежить куля, який покритий нижнім і верхнім століттями. Це потрібно враховувати при малюванні. Якщо ви ще не малювали об'ємний куля, то потренуйтеся. При малюванні потрібно враховувати індивідуальні особливості людини - який у нього розріз очей, глибоко чи посаджені очі, близько чи далеко один від одного, нависають чи повіки і т. Д. Всі ці деталі допоможуть вам зробити малюнок більш реалістичним.

Як навчитися малювати очі олівцем

Найпростіше навчитися малювати очі олівцем. Малювати очі найкраще з натури. Візьміть дзеркало і малюйте свої очі. Також ви можете попросити друга або родича позувати. Потрібно навчитися малювати очі в різних ракурсах: не тільки у фас, але і в профіль і в три чверті.

  1. Намалюйте форму очі. Цьому етапу потрібно приділити особливу увагу, адже в підсумку від форми буде залежати багато чого. Намалюйте 3 окружності: найбільша - очне яблуко, трохи менше - райдужка і найменша - зіниця. Потім зобразите нижню і верхню повіку. Зверніть увагу на розріз очей. Помилково вважають, що зовнішній кут ока завжди знаходиться вище внутрішнього. Такий варіант зустрічається частіше, але буває, що кути очі знаходяться на одному рівні або зовнішній нижче внутрішнього. Проведіть середню лінію, щоб було простіше зобразити розріз очей.
  2. Намалюйте слізну залозу у вигляді маленького кружечка на внутрішньому куточку ока. Слізна залоза звичайно звернена трохи вниз.
  3. Усередині райдужної оболонки потрібно намалювати зіницю - отвір в райдужці ока, через яке надходять промені світла. Фото - ОчіЗіниця не повинен бути надто великим - це не природний стан для людини. Зіниця розширюється тільки в темному приміщенні, при сильному емоційному збудженні або при прийомі психотропний чи інших препаратів. Затемните зіницю.
  4. Так як рогівка завжди зволожена, то на ній добре види відблиски - відбиття світла. Світлові відблиски можна намалювати у вигляді двох незакрашенних кружечків - один більше іншого. Розташування відблисків залежить від освітлення, але зазвичай маленький відблиск розташований на самому зіниці, а відблиск побільше - на кордоні зіниці і райдужної оболонки. Можна позначити відблиски за допомогою гумки.
  5. На верхній частині очного яблука додайте тіні від вій, намалюйте вії. Райдужку можна заштрихувати від центру легкої штрихуванням.
  6. Намалюйте симетрично друге око.

На нашому порталі ви знайдете ще пару статей з даної теми:


» » Як навчитися малювати очі?