Як намалювати очей олівцем поетапно?

Фото - Як намалювати очей олівцем поетапно?

Починати вчитися малювати людину можна з прорісовиванія окремих частин тіла. Наприклад, почніть з особи. У цій статті ви знайдете інструкцію про те, як намалювати око людини олівцем поетапно.
Малюємо очей

  1. Перше з чого ми починаємо - позначаємо контури майбутнього очі. Незважаючи на те що ця стадія схематичного начерку, дуже важливо правильно позначити форму. Адже якщо ви намалюєте форму, яка вам не сподобається, то і весь малюнок буде невдалим. Тому намагаємося ретельно промальовувати розріз очі, позначити складку верхньої повіки та окреслити форму зіниці і райдужної оболонки.
  2. На другому етапі роботи починаємо промальовувати вії. Зверніть Фото - Очейувагу, вони не повинні бути занадто густими, це буде виглядати неприродно. На верхньому столітті, як правило, вії довші, але це необов'язково. Малюємо вії на верхньому столітті злегка зігнутими, намагаючись повторити кут нахилу. На нижньому столітті вії ростуть в трохи більше хаотичному порядку.
  3. Продовжуємо малювати деталі. Тепер приділимо увагу зіниці і райдужної оболонці. Зіниця у людини може змінювати розмір в залежності від впливу на нього різних факторів, наприклад, світла, емоцій, препаратів і т.д. Ми зобразимо зіницю середнього розміру. Його діаметр складе приблизно стільки ж, скільки займає одна сторона райдужної оболонки. Зафарбовуємо зіницю. На райдужній оболонці намічаємо відблиски, які не потрібно буде зафарбовувати. Один відблиск (побільше, прямокутний) розташовуємо впритул до зіниці з лівого боку, інший (поменше, Фото - Очейтрикутний) - розташовуємо у краю райдужної оболонки з правого боку. Залишилося простір райдужної оболонки зафарбовуємо, але не так сильно, як зіницю.
  4. Тепер накладаємо тіні. Перш за все, робимо легке затемнення на очному яблуці від верхніх вій. За верхніми віями наносимо легку тінь з того боку очі, де розташований ніс. А за нижніми віями - з іншого боку.
  5. На заключному етапі роботи робимо наш малюнок яскравіше. З акцентами прорисовуємо вії твердим і гострим олівцем. Більше затемнюємо зіницю, підкреслюємо відблиски.

В результаті у вас повинен вийти дуже реалістичний і виразний очей людини, намальований олівцем.


Інша інструкція на ту ж тему представлена в нашій статті: «?» - Як поетапно намалювати очі.


» » Як намалювати очей олівцем поетапно?