Як намалювати зиму?

Фото - Як намалювати зиму?


Зима - саме чарівне пору року. Гуляючи під світлом нічних ліхтарів, можна на якусь мить уявити, що ви в казці або країні чудес. Від світла сніг іскриться і все навколо сяє. А скільки взимку чудесних свят, карнавалів і просто хороших морозних днів. Не дарма А. С. Пушкін писав про зимовий ранок: «Мороз і сонце-день чудовий!». Іноді жарким літом або дощовою восени хочеться згадати про зиму-матінку. Безсумнівно, можна зробити масу красивих фотографій зимової пори, а можна в ці спогади вкласти частинку своєї душі і намалювати зиму.

Кожен уявляє, як намалювати зиму, по-своєму. Існує безліч способів малювання. Почнемо з найпростішого, як намалювати зиму за допомогою олівця. Перед цим важливо знати, що не має значення, чим Ви малюєте зиму. Найголовніше знати основні образи, які пов'язані з даними порою року. Напевно, кожен знає, як намалювати дерево взимку. Наприклад, зображуючи сірі дерева, на яких немає листя, ви даєте зрозуміти у своїй творчості, що це зима. Також можна зобразити сніговика на задньому плані, снігові замети, одягнених дітей в теплі шубки, які грають у сніжки.

Ще зима асоціюється з новорічними святами, тому можна намалювати новорічну ялинку, Діда Мороза, що мчить на санях з купою подарунків. Найголовніше - кінцевий варіант вашої картини повинен у Вас викликати найяскравіші емоції нагадати про цей чудовий пори року. Повернемося все-таки до того, як намалювати зиму олівцем. Якщо лежить перед Вами чистий аркуш паперу, то спочатку потрібно зробити перші начерки, перед чим, точно вирішивши, що конкретно Ви збираєтеся малювати. Малюючи олівцем, важливо знати основні прийоми та особливості. У кожному разі, малювати олівцем набагато простіше, ніж фарбами, бо можна легко виправляти недоліки.

Коли мова заходить вже про малювання фарбами, то тут варто сказати, що це справа непроста. Не кожен хороший художник може з першого разу зобразити шедевр. Особливості малювання фарбами полягають в тому, що існує велика кількість їх різновидів: гуаш, акварель, масляна і т.д. Є думка одного психолога, що зима, намальована фарбами, найбільш яскраво сприймається дітьми. Це пов'язано з тим, що цей час року викликає у наших діток асоціації з чимось чарівним, веселим, святами, канікулами, а фарби найбільше подобаються дітям. Тому, вибираючи картину в дитячу кімнату, на якій зображена зима, варто звернути на це увагу.

Не кожен може бути великим художником, але кожен може малювати. Особливо це стосується дітей. Тому не лінуйтеся давати дітям олівці чи фарби і білий аркуш паперу, на який вони можуть виплеснути свою енергію і емоції. Давно встановлено факт, що малювання робить уяву дітей багатшими.


» » Як намалювати зиму?