Як намалювати дельфіна?

Фото - Як намалювати дельфіна?
Дивіться відео

Як намалювати дельфіна?

Привіт! Сьогодні ми в черговий раз поговоримо про малювання, а саме про практику малювання. Як я говорив у статті "Як намалювати книгу", головна вправа для людини-яка малює є не що інше, як практика. А практикуватися найлегше на прикладі простих малюнків. Зараз я скажу, як намалювати дельфіна поетапно.

Головною особливістю малювання дельфіна - велика кількість плавних ліній, що чудово натренує вас. Ось чотири простих кроки, які навчать вас тому, як малювати дельфіна.

  1. Перший крок. Малюємо тіло дельфіна. Воно складається з двох кривих. Нижня злегка опукла вгору, а друга, розташована вище, також опукла вгору, але має велику "Ступінь опуклості".
  2. На другому етапі ми додамо хвіст і плавники. Самий верхній плавник знаходиться майже по центру, трохи зміщений до голови, два нижніх на, теле, під ним. Хвіст має форму трикутника. Сам по собі невеликий. Малюється таким чином: місце, де з'єднуються дві утворюють, тулуб упреться в нижню сторону трикутного хвоста, а вже з країв цієї самої сторони на тіло опускаємо дві лінії, які і утворюють хвіст. Не робіть хвіст величезним, все має бути пропорційно і гармонійно.
  3. Третій етап. Почнемо додавати деталі: задаємо велику форму плавникам, малюємо мордочку нашому герою. Хвіст робимо хвостом, а не трикутником. Для цього нижню межу трикутника замінюємо на хвилясту лінію хвоста, а лініями, які утворювали хвіст, створюємо сам хвіст.

В принципі, ми вже відповіли на питання, як намалювати дельфіна олівцем, але навіщо зупинятися на малому!


Давайте доведемо наш малюнок до досконалості! Що ми можемо зробити? На чистому ж аркуші ми може залишити наш малюнок, але набагато цікавіше додати йому, скажімо, море або корабель на задньому фоні. До чого я все це кажу? А до того, що саме фантазуючи і розвиваючи свої малюнки самостійно, ми отримуємо той самий досвід, в якому потребуємо. Більш того, немає нічого цікавішого, ніж на ходу малювати, тим самим занурюючись в малюнок повністю. Якщо у вас виходить зробити це, то ви на вірному шляху!

Якщо ви не хочете малювати щось навколо, а робите саме малюнок персонажа, то найкращим варіантом буде просто затонувати його олівцем. Злегка заштрихуйте дельфіна, а потім за допомогою шматочка папірці розітріть малюнок, він покриється тоном. Ластиком можна видалити місця, де тон перейшов кордон малюнка, а кордони обвести м'яким олівцем.

Удачі і до нових зустрічей!


» » Як намалювати дельфіна?