Як назвати гру?

Фото - Як назвати гру?

Комп'ютерні ігри - прекрасний спосіб провести час, а також заробити на їх розробці. Перед творцями ігор часто стоїть питання, як назвати гру, щоб назва була вдалим і незабутнім. Звичайних гравців як правило турбує зовсім інше: вибір імені для персонажа, назви для клану або гільдії.
Назва гри

Перед тим, як розглянути всі варіанти, як можна назвати гру, бажано максимально детально розглянути її.

Для зручності випишіть на аркуш перед собою хто є цільовою аудиторією гри, хто є головними героями гри і як їх звати, до якого жанру відноситься ваша гра, в якій епосі і в якому світі відбувається дія гри та інші фактори. Не зайвим також буде дослідження того, як названі схожі гри конкурентів.

Після цього, грунтуючись на отриманої інформації, проведіть мозковий штурм: записуйте абсолютно всі варіанти назв, які прийдуть вам в голову. Чи не відкидайте ніякі ідеї, навіть найбільш маячні і дурні, головне - напишіть якомога більше варіантів.

Після цього постарайтеся вибрати близько третини варіантів, які здаються вам найбільш вдалими і цікавими. Решта назви покажіть знайомим, друзям або колегам і попросіть їх оцінити ці варіанти, вибравши найменш і найбільш вдалі.

Після цього виберіть назву, яка є найбільш вдалим з точки зору різних людей, і затвердите його.

Нікнейм персонажа


При створенні персонажа онлайн-ігри вас як правило просять ввести його ім'я. Та й у звичайних іграх часто можна назвати персонажа так, як вам більше подобається. Саме тому перед гравцями постає питання, як назвати себе в грі, щоб нік був вдалим і підходив як персонажу, так і реального людині, що ховається за ним.

Є кілька критеріїв, яким повинен відповідати нік персонажа гри:

  • Він не повинен порушувати правил гри. Це стосується тільки онлайн-ігор, так як нік персонажа буде видно іншим користувачам. Як правило, в іграх заборонено давати персонажам нецензурне, що розпалює суперечки і ворожнечу ім'я, а в деяких випадках його також не можна називати іменами знаменитостей. Для звичайних ігор таких обмежень зазвичай немає.
  • Ім'я повинно бути коротким, милозвучною і легко вимовним. Дана вимога особливо важливо для командних та онлайн-ігор. Оскільки іншим гравцям доведеться називати вас по ніку, важливо, щоб його можна було вимовити швидко і правильно. Вибравши довге ім'я, готуйтеся до того, що інші гравці будуть називати його скорочено і такий варіант може вам зовсім не сподобатися.
  • Нік повинен підходити персонажу. Погодьтеся, що орк з ім'ям Генріх буде виглядати трохи безглуздо, а благородний дворянин Пальцерез - як мінімум дивно. Саме тому перед тим, як назвати персонажа в грі, потрібно "приміряти" нік до нього і подумати, чи підійде він. Наприклад, ви можете просто використовувати своє прізвище або ініціали.

Назва гільдії або клану

В онлайн-іграх гравці досить часто об'єднуються в групи, названі кланами або гільдіями. Кожен клан має власну назву, тому його керівнику необхідно вибрати назву. Перед тим, як назвати клан в грі, зазвичай керівник радиться з іншими гравцями, але вибрати вдалу назву буває непросто.

До назви клану також висувається кілька простих вимог:

  1. Бажано, щоб назва клану в якійсь мірі асоціювалося з його членами. Тобто воно повинно відображати, хто входить в клан і які саме гравці в ньому складаються.
  2. По можливості назва також повинно відображати спрямованість клану. Перед тим, як назвати гільдію в грі, з'ясуйте, з якою метою вона була сформована: для торгівлі, спільних боїв, обміну предметами або інших завдань. Це допоможе вам підібрати найбільш цікаве і вдала назва.
  3. Даний пункт є особливо важливим, так як від нього залежить, наскільки члени клану будуть комфортно почувати себе в ньому. З назви клану повинна бути хороша похідна, якою будуть називати його членів. Це дозволить іншим гравцям ідентифікувати, до якого клану відносяться певні гравці. Крім того, це дозволить згуртувати членів клану для більш ефективного виконання його завдань. Непоганим варіантом, буде назвати свій клан чимось пов'язаним з грою. Хоча придумати щось оригінальне по типу: Kindsi Evil або KingS теж буде непоганим варіантом.

Особливих обмежень для назв кланів зазвичай немає. Звичайно, вони повинні бути цензурними і не повинні розпалювати ворожнечу між гравцями, оскільки таку назву просто не буде затверджено. Також назва клану найкраще писати латиницею, щоб не виникло проблем з його відображенням у грі.


» » Як назвати гру?